Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 27 Aralık 2016 07:23:28 Tarihinde eklenmiştir.

112 ACİ SERVİSİ ARAYARAK HAKARET VE KÜFÜR EDEN KİŞİYE CEZA VERİLDİ

Çorum'da yaşanan olayda 112 Acil Servisi'ni arayan B.S. aramasına cevap veren personele hakaret ve küfür ettiği iddiaları ile İl Sağlık Müdürlüğü ve görevli 112 çalışanları çalışanlar tarafından mahkemeye verildi.

 

 

Geçen Temmuz ayında yaşanan olayda , B.S. adlı kişi, 112 komuta merkezini arayarak küfür ve hakaret etti. 

 

Küfür ve hakaretler iddiaları nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü ve görevli 112 çalışanları B.S., hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. 

 

Çorum 1’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanması tamamlanan B.S.'ye  mahkeme heyeti tarafından 304 gün hapis cezası verildi.Verilen hapis cezasını mahkeme tarafından 8 bin 80 TL adli para cezasına çevrildi.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap