Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 25 Aralık 2016 08:56:43 Tarihinde eklenmiştir.

BURSA'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI POLİSİN YANINDAYIZ MESAJI VERMEK İÇİN POLİS TİŞÖRTLERİ İLE HİZMET VERDİ

Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları,emniyet güçlerinin yanında olduğunu göstermek için polis tişörtleri ile hizmet verdi.

 

 

İstanbul Beşiktaş'ta çevik kuvvet polislerine yapılan bombalı saldırı sonrasında bütün Türkiye'de olduğu gibi Bursa'da da "Polisimizin yanındayız" mesajı verilmeye devam ediyor.Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları da bir ilke imza atarak, üzerlerine giydikleri polis tişörtleri ile hizmet verdi.

 

Emniyet güçlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir karar aldıklarını belirten Başhekim Soner Cander, , "Bizler meslek grubu olarak kendimizi emniyete çok yakın hissediyoruz. Ekseriya birlikte hareket ediyoruz. Bizler vatandaşlarımızın sağlık huzurunu sağlamak arzusundayız. Emniyet güçlerimiz de sosyal huzuru ve can güvenliklerini sağlamaya çalışıyor. Bizler birer sağlık polisiyiz. Emniyet güçlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir karar aldık. Bugün polis tişörtlerimizle hizmet veriyoruz "dedi.

 

Kendilerine destek veren sağlık personeline teşekkür eden Yıldırım İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Uğurer,"Canlarını bu ülke için göz kırpmadan feda eden kardeşlerimin, meslektaşlarımın ve vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bütün kuruluşlar ve bizler bu ülkenin birliği için hareket etmekteyiz. Bugün bize destek veren sağlık personellerine teşekkür ediyorum" dedi.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap