Bu haber 28 Aralık 2016 13:55:06 Tarihinde eklenmiştir.

İstifa edip yeniden atananlara sürekli görev yolluğu ödenir mi?

Yeniden atananlara yolluk ödenir mi ?

 6245 sayılı Kanun 10. madde

Yol masrafı, yevmiye, aile masrafı ve yer değiştirme masrafının birlikte verilmesi gereken halleri düzenleyen 10. maddesinde istifa sonrası yeniden atananlara yer verilmediğinden;

6245 sayılı Kanun kapsamında bulunan kurum ve kuruluşlarda, istifa ederek tekrar devlet memurluğuna atanana kişilere harcırah ödenmesine imkan bulunmamaktadır.







Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap