Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 21 Aralık 2016 06:52:17 Tarihinde eklenmiştir.

MEMUR İZİNDE İKEN GÖREVE ÇAĞRILIR İSE YOLLUK ÖDENİRMİ ?

Memur yıllık izne ayrıldıktan sonra, iznini memuriyet mahalli dışında geçirirken göreve çağrılır ve memuriyet mahalline dönerse harcırah alabilir mi ?


 SGKK-07/12/1962-2806/1

Senelik izinlerini memuriyet mahalleri dışında geçirmekte olanlardan,

Asli memuriyet mahallerine çağrılıp verilen görevi yaptıktan sonra geri kalan izinlerini geçirmek üzere tekrar izinlerini kullanmakta oldukları mahallerde avdet (dönüş, geri gelme) edenlere, asli vazife mahalline geliş ve iznin kullanıldığı yere dönüş için yol masrafı ile yolda geçen günlere ait yevmiyelerinin verilmesinin uygun olacağı değerlendirilmektedir. 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap