Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 13 Aralık 2016 06:01:09 Tarihinde eklenmiştir.

Sürekli görevle gönderilenlerden daha sonra görevlendirmelerinden vazgeçilenlere hangi giderlerin ödenmesi gerekir ?

Sayıştay 4.Daire; 18.01.1977/23289

Sayıştay 4.Daire; 18.01.1977/23289

 

Daimi vazife ile bir tarafa gönderilmelerine karar verilip de harcırahları ödendikten sonra gönderilmelerinden vazgeçilenlere bu kanuna göre müstahak bulundukları yer değiştirme masrafını geçmemek şartıyla harcırah hesabına esas tutulan aylık veya ücretleri tutarının 1/4 ü nispetinde bir tazminat verilmekle beraber peşinen ödenmiş ve istirdadı kısmen veya tamamen imkansız bulunan tren, vapur ve tayyare bileti ücretleri gibi yol masrafları da bu tazminata ilave olunur.

SÜREKLİ GÖREV YOLLUĞU HESAPLAMA ROBOTUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

 
 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap