Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 18 Aralık 2016 10:48:12 Tarihinde eklenmiştir.

Asistan iken DHY olarak açıktan atananlara harcırah ödenebilir mi ?

Asistanlar bir kadroyu işgal etmekte ve uzmanlık hakkını kazandıktan sonra da, ilgili prosedüre göre uzman olarak atanabilmektedirler.


TKHK SGDB 01.12.2014 tarihli ve 1109 sayılı görüş yazısı

 

Asistanlar bir kadroyu işgal etmekte ve uzmanlık hakkını kazandıktan sonra da, ilgili prosedüre göre uzman olarak atanabilmektedirler.

 

Dolayısıyla, bu atamanın ilk atama olarak değerlendirilmesi mümkün bulunmamaktadır. Asistan iken ihtisasını tamamlayarak Devlet hizmeti yükümlülüğü kurasına katılarak uzman hekim olarak başka yere naklen atananlara sürekli görev yolluğu verilmesi gerekmektedir.

SÜREKLİ GÖREV YOLLUĞU HESAPLAMA ROBOTUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap