Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 26 Kasım 2016 12:59:55 Tarihinde eklenmiştir.

DOKTORLAR KANSEROJEN İÇERMEYEN ÜRÜNLER ÜRETTİ

Hastalarının sürekli 'Hangi ürünleri kullanmalıyız?' soruları karşısında nasıl cevap vereceklerini bilemeyen üç doktor kanserojen içermeyen ürünler üretti.


 

 

Psikiyatri ve nöroloji uzmanı olan  Doktorlar Merkezi'nden Nörolog Prof. Dr. Serdar Dağ, Psikiyatrist Prof. Dr. Mansur Beyazyürek ve Çocuk Psikiyatri Uzmanı Dr. Nuşin Bilgin, üç doktor doğal ürünlerle ilgili bir proje geliştirdi. Bu proje ile doğal ürünler elde etti.Doktorlar gelirlerinin bir kısmının kanserli çocuklar vakfına bağışlanacak (KAÇUV)  olan kanserojen madde içermeyen şampuan, sabun, saç kremi ile saç ve vücut bakım yağını  'Doctors Center'  adıyla piyasaya çıkardı.

 

DOĞAL ÜRÜNLER SATIŞA SUNULDU

 

Nöroloji, psikiyatri, çocuk psikiyatri, algoloji, diyet ve beslenme uzmanlarından oluşan Doktorlar Merkezi ekibi olarak"Kanserle Yaşam Ünitesi"ni oluşturmuştuk. Kanser hastalarının tedavi süreçlerinde veya sonrasında, uzmanlık alanlarımızla ilgili karşılaştıkları sorunlarına üniter bir disiplin ile yaklaşmayı hedeflemiştik. Bu konu ile ilgili çalışmalarımızı yürütürken hastalarımızın doğal gıda ve tüketim maddeleri ihtiyaçlarını ve arayışlarını bir kez daha fark ettik. Gündelik yaşamda sık kullanılan malzemeler için önerilerimizi soran hastalarımıza güvenilir ürünler düşünürken, bu doğal bakım ürünleri fikri ortaya çıktı. Bu alanda çalışan Otacı firması ile konuşup doğal temizlik- bakım ürünleri üzerinde çalışılmasını istedik. Sonuçta, kimyasal içeriği en aza indirgeyip Doctors Center doğal bakım ürünlerinin oluşumunu sağladık. Ancak hedefimizde, herkesin sağlıklı yaşamı bir kültür ve yaşam tarzı haline getirmelerini sağlamak vardı. Küçük bir başlangıç da olsa, günlük hayattaki tüketim oranına bakarsak önemli bulduğumuz ürünlerimizi eczaneler aracılığı ile satışa sunduk."denildi.


Sadece hasta olanların değil, doğal ürün kullanımına özen gösteren hamileler, çocuklar; daha doğrusu herkes için tercih edilebilecek bir üretim ve kullanım gereği olduğuna inandıklarını belirterek, "Fikir; doğal ürün kullanma bilincinin artması ve hastalarımızın talepleri doğrultusunda gelişti. Bildiğiniz gibi kanser hastalarının kullandıkları ilaç ve uygulanan tedaviler sürecinde özellikle ağrıların giderilmesi, beslenmenin düzenlenmesi, ruhsal durum ve bunların yanı sıra birçok hassasiyetin desteklenmesi önemlidir."açıklamalarında bulunuldu.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap