Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 23 Kasım 2016 02:54:10 Tarihinde eklenmiştir.

EĞİTİM PROGRAMINA KATILAN NİJERYALI SAĞLIKÇILAR SERTİFİKALARINI ALDI

Sağlık Bakanlığı tarafından İzmir de düzenlenen "Acil Sağlık Eğitim Programı"na katılan Nijeryalı sağlık çalışanları eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.


 

 

6-18 Kasım tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı tarafından İzmir de düzenlenen "Acil Sağlık Eğitim Programı"na katılan Nijeryalı  12 sağlık çalışanı eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.Programa Nijerya'dan 1 anestezi uzmanı, 2 doktor, 3 anestezi teknisyeni, 2 hemşire ve 4 ambulans sürücüsü katıldı

 

.Sertifikalar Urla Uluslararası Acil Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezinde düzenlenen törenle verildi.Düzenlenen törene  Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürü Dr. Mehmet Rıfat Köse ve İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Ayhan İzzettinoğlu katıldı.

 

Nijerya'lı sağlık çalışanları  kendilerine verilen eğitim ve sağlanan imkanlardan dolayı yetkililere teşekkür etti.

 

 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap