Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 24 Kasım 2016 06:38:41 Tarihinde eklenmiştir.

EBE HEMŞİRENİN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

Uşak'ta 8. kattan düşen ebe hemşire Birsen Çakırbay hayatını kaybetti.


 

 

Uşak merkez Yavuz Sultan Selim Caddesi'nde yaşanan olayda Ulubey ilçesi Kışla köyü Sağlık Evinde görev yapan ebe hemşire Birsen Çakırbay, 8 katlı apartmanın son katından düşerek hayatını kaybetti.Çakırbay'ın ölüm şekli şüpheli bulundu.

Çakırbay'ın ölümüyle ilgili polis soruşturma başlatırken, şüpheli  bulunan ölümle ilgili olarak yapılacak olan otopsi ve gerekli çalışmalar sonucu ebe hemşirenin ölüm nedeni belli olacak.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap