Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 16 Kasım 2016 06:52:09 Tarihinde eklenmiştir.

TBMM'DE YARALANAN İŞÇİYE İLK MÜDAHALEYİ MİLLETVEKİLLERİ YAPTI

TBMM'ye 15 Temmuz gecesi yapılan saldırılar sonucu yerinden oynadığı belirtilen taş, işçi Ali Ünal’ın başına düştü.Olayı duyan ve Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmelerinde olan Sağlık Bakanı Akdağ ve CHP’li Aytuğ Atıcı, Ünal’ın yardımına koştular.


 

 

TBMM.'de Plan ve bütçe görüşmeleri devam ederken Meclis Park ve Bahçeler biriminde çalışan Ali Ünal adlı işçinin başına bahçede en üst kattaki pencereyi çevreleyen taş blok düştü. Bir anda kanlar içinde kalırken,yanında ki  işçilerin yardım için bağırmalarını duyan milletvekilleri pencereye koştu.

 

DOKTOR MİLLETVEKİLLERİ YARDIM İÇİN KOŞTU

 

Durumun anlaşılması ile doktor milletvekilleri zemin kata koşarak Ünal’a müdahale etmeye çalıştı. Komisyon görüşmelerinde toplantıda bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ  da aşağıya inen grupla birlikte yaklaşık iki metrelik pencereden zemine atladı. Bakan Akdağ ile CHP’li Aytuğ Atıcı yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra olay yerine gelen acil servis doktorları tarafından ambulansla hastaneye götürüldü.

 

YARALANAN İŞÇİNİN SAĞLIK DURUMU İYİ

 

Yaralanan işçiye yardım için ilk koşturanlardan biri olan Atıcı yaralının bilincinin açık olduğunu, ancak tomografi çekilmeden bir şey söylenemeyeceğini belirtti.

 

Bakan Akdağ,  Ünal’ın tomografi sonucuna göre kemik altında sınırlı kanama bulunduğunu ve sağlık durumunun iyi bilgisini verdi.

 

Olayla ilgili TBMM Başkanlığı soruşturma başlattı.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
 İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
Sağlık Çalışanlarının 2018 Emekli Aylık ve Maaşları
Sağlık Çalışanlarının 2018 Emekli Aylık ve Maaşları
Sağlık ve Yardımcı Sağlık Hizmetler Sınıfına dahil kadrolarda bulunan ve değişik unvanlarda görev yapan sağlık personelinin emekli aylık ve ikramiyeleri, eğitim durumlarına, kadrolarına ve unvanlarına göre değişiklik göstermektedir.Bu hizmet sınıfında görev yapan personele yapılan ödemeler arasında makam ve temsil/görev tazminatı gibi ödemeler söz konusu olmadığından, bu hizmet sınıfındaki personelin emekli aylık ve ikramiyesi üzerindeki en belirleyici unsur ek göstergedir.sağlık personelinden bazılarının, 2018 yılında alabilecekleri emekli aylık ve ikramiyesi miktarlarına aşağıda yer verilmiştir.
4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C En Düşük Maaş Kaç TL? 4C'liler için beklenen haber geldi. 4C'liler 4B ye geçecek ve maaşları da yükselecek. Güncel 4C maaş listesi Temmuz zammıyla aşağıdaki gibi şekillenmişti. 4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C'li Çalışanlar 4B'li Memur Statüsüne Giriyor
4C'li Çalışanlar 4B'li Memur Statüsüne Giriyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün yaptığı açıklamaya göre 4C li çalışanlar 4B statüsüne geçiyor.
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2018? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2018? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2017? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı Kamu kurumlarında ve özel sektör kuruluşlarında istihdam etmekte olan hemşireler ne kadar maaş almaktadır. Kamu ve özel sektör maaşı.