Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 10 Kasım 2016 23:26:15 Tarihinde eklenmiştir.

BOYNUZU KIRILAN KEÇİSİNİ DEVLET HASTANESİNE GÖTÜRDÜ

Eskişehir'de yaşanan olayda boynuzu kırılan keçisini Eskişehir Devlet Hastanesi Acil Servisine götüren 62 yaşındaki Mustafa Uygun burada yapılan müdahale sonrasında keçisini veterinere götürdü. Ancak tedavinin gerçekleştirilebilmesi için uygulanan narkoz sonrası keçi bir daha uyanamadı.


 

 

Eskişehir'e gelirken boynuzu kırılan keçisi için endişe eden Mustafa Uygun o an yaşadığı panikle çok sevdiği keçisini Eskişehir Devlet Hastanesi Acil Servisine götürdü.Uygun'u kıramayan hastane personeli kırığa tentürdiyot sürerek ilk müdahaleyi yaptılar.Veterinere götürülen keçiye yerinde durmaması ve bu nedenle tedaviye başlanamaması nedeniyle narkoz uygulandı. Uyutularak tedavi edilmeye  çalışılan keçim, tekrar uyandırılamadı.

 

ACİL SERVİSTE KEÇİYİ GÖRENLER ŞAŞIRDI

 

Keçileri çok sevdiği için bir keçi aldığını ve hiç yanından ayırmadığını belirten Uygun, "Sanırım aracın içinde boynuzunu bir yere vurmuş olacak ki kırılmış.  Sesini duyduğumda boynuzundaki kırığı görür görmez panikledim. Aklıma ilk olarak  hastane geldi. Heyecandan ya da çok sevdiğimden dolayı olabilir hastaneye  götürdüm. Acil servis de beni keçiyle görenler şaşırdı haliyle. Sağ olsunlar,  hastane personeli beni kırmadı ve keçimin boynuzundaki kırığa tentürdiyot sürerek  ilk müdahaleyi yaptılar."dedi.

 

Antalya'ya keçisi olmadan dönen Uygun, "Veterinere götürülen keçiye müdahale edilmesi gerekiyordu ve keçi yerinde durmuyordu. Bunun üzerine tedavinin  gerçekleştirilebilmesi için narkoz uygulandı. Uyutularak tedavi edilmeye  çalışılan keçim, tekrar uyandırılamadı. Maalesef veterinerlikte keçimi kaybettim.  Boynuz kırığıyla da yaşayabilirdi belki ama ben tedavi olmasının daha doğru  olacağını düşünmüştüm"dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
 İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
Sağlık Çalışanlarının 2018 Emekli Aylık ve Maaşları
Sağlık Çalışanlarının 2018 Emekli Aylık ve Maaşları
Sağlık ve Yardımcı Sağlık Hizmetler Sınıfına dahil kadrolarda bulunan ve değişik unvanlarda görev yapan sağlık personelinin emekli aylık ve ikramiyeleri, eğitim durumlarına, kadrolarına ve unvanlarına göre değişiklik göstermektedir.Bu hizmet sınıfında görev yapan personele yapılan ödemeler arasında makam ve temsil/görev tazminatı gibi ödemeler söz konusu olmadığından, bu hizmet sınıfındaki personelin emekli aylık ve ikramiyesi üzerindeki en belirleyici unsur ek göstergedir.sağlık personelinden bazılarının, 2018 yılında alabilecekleri emekli aylık ve ikramiyesi miktarlarına aşağıda yer verilmiştir.
4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C En Düşük Maaş Kaç TL? 4C'liler için beklenen haber geldi. 4C'liler 4B ye geçecek ve maaşları da yükselecek. Güncel 4C maaş listesi Temmuz zammıyla aşağıdaki gibi şekillenmişti. 4C En Düşük Maaş Kaç TL?
4C'li Çalışanlar 4B'li Memur Statüsüne Giriyor
4C'li Çalışanlar 4B'li Memur Statüsüne Giriyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün yaptığı açıklamaya göre 4C li çalışanlar 4B statüsüne geçiyor.
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2018? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2018? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı
Hemşire Maaşları Ne Kadar 2017? Kamu ve Özel Sektör Hemşire Maaşı Kamu kurumlarında ve özel sektör kuruluşlarında istihdam etmekte olan hemşireler ne kadar maaş almaktadır. Kamu ve özel sektör maaşı.