Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 12 Kasım 2016 08:57:43 Tarihinde eklenmiştir.

İŞİTME ENGELLİ HASTALARI İÇİN İŞARET DİLİNİ ÖĞRENİYORLAR

Erzurum Yakutiye Gençlik Merkezi'nde genç doktor adayları iş hayatlarında karşılaşabilecekleri işitme engelli hastalarıyla kolay iletişim kurabilmek için işaret dili öğreniyor.

 

 

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi'nde genç doktor adayları için önemli bir eğitim projesi uygulanılıyor. Genç doktor adayları için Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında işaret dili eğitimi vererek iş hayatlarında karşılaşabilecekleri işitme engelli hastalarıyla kolay iletişim kurabilmeleri hedeflenen projeye doktor adaylarının katılımı yoğun oldu.

 

Keyifli geçen dersler ise doktor adaylarının yoğun katılımda en önemli etkenlerden biri oldu.

 

ÖNEMLİ BİR SOSYAL SORUMLULUĞA İMZA ATTIK

 

Önemli bir sosyal sorumluluğa imza attıklarını belirten Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz,Yakutiye gençlik merkezinin her kesimine hitap ettiğini ve  doktorlarımızın öğrencilik yaşantısında onların gelişimlerine katkıda bulunmanın kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu belirtti.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap