Bu haber 15 Kasım 2016 06:59:28 Tarihinde eklenmiştir.

GEÇİCİ GÖREVDE İZİNLİ OLUNAN GÜNLERE YOLLUK ÖDENİR Mİ ?

Geçici görevli iken yıllık izin kullananlara izinli oldukları bu günler için harcırah ödenir mi ?

GEÇİCİ GÖREVDE İZİNLİ OLUNAN GÜNLERE YOLLUK ÖDENİR Mİ ?

  6245 sayılı Kanun 14 ve 42. madde;

 

 6245 sayılı Harcırah Kanununun 14 ve 42 nci maddelerindeki hükme göre, yurtiçinde bir yıllık dönem zarfında ayni şahsın, ayni yerde ve ayni iş için geçici olarak görevlendirilmesi halinde, ilk 90 gün için tam, takip eden 90 gün için 2/3 oranında gündelik ödenmesi mümkün olup 180 günden fazla gündelik verilmesine imkan bulunmamaktadır.

 

Geçici görevli iken yıllık izin alınması durumunda görevle bağı kesildiğinden geçici görev yolluğu ödenmesi mümkün bulunmamaktadır.

Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
KÖŞE YAZARLARI
TÜMÜ
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
24°C / 6°C
Durum
Az Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:19
Güneş
05:53
Öğle
12:54
İkindi
16:38
Akşam
19:43
Yatsı
21:09
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
1 Galatasaray 30 20 7 3 +36 63
2 Beşiktaş 30 18 4 8 +34 62
3 Medipol Başakşehir 30 19 6 5 +22 62
4 Fenerbahçe 29 16 4 9 +27 57
5 Trabzonspor 30 12 8 10 +9 46
6 Göztepe 30 12 10 8 -5 44
7 Sivasspor 30 13 12 5 -5 44
8 Kayserispor 30 12 10 8 -6 44
9 Kasımpaşa 30 11 12 7 -2 40
10 Yeni Malatyaspor 30 10 12 8 -6 38
11 Bursaspor 30 10 14 6 -2 36
12 Akhisarspor 30 9 13 8 -10 35
13 Antalyaspor 29 9 12 8 -13 35
14 Atiker Konyaspor 30 8 14 8 -3 32
15 Aytemiz Alanyaspor 30 9 16 5 -6 32
16 Osmanlıspor FK 30 8 14 8 -6 32
17 Gençlerbirliği 30 7 14 9 -14 30
18 Karabükspor 30 3 24 3 -50 12
ANKET
TÜMÜ

2018 Sağlık Atama Sayıları Nasıl Olmalı