Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 08 Kasım 2016 18:04:18 Tarihinde eklenmiştir.

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞI OLAN GENÇ KIZ 112 PERSONELİNE SALDIRDI

Kocaeli'nde yaşanan olayda psikolojik rahatsızlığı olan G.N.(23) sinir krizi geçirince ailesi 112 ekiplerinden yardım istedi.Olay yerine gelen sağlık ekiplerine de saldıran G.N. 112 personelinden O.S.'nin elini ısırdı.

 

 

İzmit Kadıköy Mahallesi Selahattin Mutlu Sokak'ta yaşanan olayda psikolojik rahatsızlıkları olan G.N. sabah saatlerinde sinir krizi geçirdi.Kızlarının fenalaştığını gören ailesi 112 ekiplerinden yardım istedi.Olay yerine gelen 112 ekiplerini gören genç kız öfkelenerek 112 ekibine saldırarak O.S.'nin elini ısırdı.Saldırı nedeniyle olay yerine polis çağırıldı.

 

Olay yerine gelen polis ekiplerince sakinleştirilen genç kızın ailesine de bıçak çektiği iddia edildi. Polis ekiplerince sakinleştirilen genç kız, yaraladığı 112 personelinin de içinde bulunduğu ambulansla Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

 

G.N.'nin ısırması nedeniyle elinden yaralanan 112 sağlık personeli O.S. eline pansuman yapılmasından sonra görevine devam etti.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap