Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 09 Kasım 2016 23:48:34 Tarihinde eklenmiştir.

KENDİSİNİ ÖLÜMDEN KURTARAN 112 GÖREVLİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun'da yaşayan Yusuf Ş.(28) eşinin evini terk etmesi nedeniyle bunalıma girerek iple kendini tavana asmış ve gelen 112 görevlileri tarafından son anda kurtarılmıştı.


 

 

Samsun'da yaşayan inşaat işçisi 2 çocuk babası Yusuf Ş. (28) 6 yıllık eşi H.Ş. (22),evi terk etmesi ve eşinin eve geri dön çağrılarına olumlu karşılık vermemesi nedeniyle bunalıma girerek iple kendini astı.İntihar girişimi öncesi yakınlarına mesaj atıp 112 Sağlık Ekiplerine haber veren Yusuf Ş.için olay yerine polis ve ambulans sevk edildi.Kendini iple doğalgaz borusuna asılı halde bulunan Yusuf Ş. 112 Sağlık Ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Yusuf Ş. tedavisinin ardından taburcu oldu.Kendisini kurtaran sağlık ekibine teşekkür etti.Eşinden özür dileyen Yusuf Ş. "5 ve 3 yaşında 2 çocuğumuz var. Eşimle ailevi meselelerden dolayı aramızda sorun yaşandı ve evi terk etti. Yaptığım girişimler sonucu geri dönmeyince bunalıma girdim ve kendimi asarak öldürmek istedim. Ancak 112 ekibi erken yetişip beni son anda ipten indirdi. Şimdi ölmüş olacaktım. Ben eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum ve ailemin dağılmasını istemiyorum. Buradan eşimden özür diliyorum. Yuvasına ve çocuklarının yanına dönsün. Tek isteğim ve dileğim bu. Beni kurtaran görevlilere de teşekkür ediyorum" dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap