Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 07 Kasım 2016 18:00:19 Tarihinde eklenmiştir.

ADANA'DA Kİ SAHTE HEMŞİRE İLE İLGİLİ BAKANLIK AÇIKLAMA YAPTI

Adana da yaşanan olay günlerce sosyal medyada gündemde kalmış ve böyle bir şey nasıl olur diye merak edilmişti.


 

 

Olay ise kısaca şöyle gelişmişti. Suriyeli babanın yaralı kızını Adana da götürdüğü bir hastanede tedavi ettiremediği için başka bir hastaneye götürmesi olayıyla ilgili açılan soruşturma kapsamında Suriyeli aile ile ilgilenen hemşirenin gerçekte hemşire olmadığı anlaşılmıştı.

 

Konuyla ilgili olarak Sağlık Bakanlığı tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.Yapılan açıklamada belirlenen sahte hemşire  Kamze Hazır'ın Adana Devlet Hastanesine ilk kez yoğun bakımda yatarken vefat eden bir hastanın yakını olarak geldiği hastanede düzenli olarak refakatçi gibi bulunduğu bu süreçte de kendisini farklı bir hastanenin hemşiresi olarak tanıttığı ve hastane personeliyle sosyal ilişki kurduğu belirtilerek, "Hastanemizde bulunan özellikli birimlerde çalışan sağlık çalışanları ve stajyerler birbirlerini tanıyacak şekilde belirli sayıda bulunmakla beraber kendisini sahte sağlık çalışanı olarak tanıtan herhangi birisinin bu alanlara girişi mümkün olamaz ve ifşa olurlar.

 

Yine özellikli birimlerimizin kapıları şifrelidir ve ancak tanıtım kartlarıyla giriş yapılabilir. Bu bağlamda, haberde bahsedildiği gibi Kamze Hazır isimli şahsın, servislerde dolaştığı veya ameliyathaneye girdiği yorumların gerçeklikle ilgisi yoktur. Yapılan soruşturma esnasında bu durum güvenlik kameraları tarafından da teyit edilmiştir. Süreçle ilgili Adana Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından geniş çaplı soruşturma başlatılmıştır."denildi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap