Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 01 Kasım 2016 23:30:29 Tarihinde eklenmiştir.

HEMŞİRE KAZA SONRASI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Konya'da yaşanan kazada otobüsün hatalı dönüş yapan ticari araca çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.Ticari aracın sürücüsü hemşire Saadet Erdem(40) kaza sonrası gözyaşlarını hakim olamadı.

 

 

Konya'nın Selçuklu ilçesi Sille-Nalçacı kavşağında hafif ticari aracın hatalı bir şekilde sola dönmesi nedeniyle meydana gelen kazada Saadet Erdem yönetimindeki 27 KG 688 plakalı hafif ticari araç ile 45 yaşındaki Kurtuluş Doğan yönetimindeki 42 AEL 54 plakalı belediye otobüsü ile çarpıştı.

 

Kaza sonucu hafif ticari araçta bulunan Saadet Erdem ve Sibel Akgün hafif şekilde yaralandı. Hemşire Erdem ve Akgün ambulans beklerken ilk müdahaleyi birbirlerine kendileri yaptı.

 

Kaza sonrası gözyaşlarına hakim olamayan Saadet Erdem ile arkadaşı Sibel Akgün ambulanslara alınarak özel bir hastaneye kaldırıldı.Otobüs sürücüsü Kurtuluş Doğan ifadesi alınması için polis merkezine götürüldü.

 

Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap