Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 04 Kasım 2016 16:34:00 Tarihinde eklenmiştir.

TIP FAKÜLTESİNDE OKUYAN SAİD BİLEK GÜREŞİNDE DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Bursa Uludağ Üniversitesinde öğrenci olan Said Erkam Bıyıkoğlu kendi kategorisinde katıldığı Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda altın madalyayı kazanarak dünya şampiyonu oldu.

 

 

UÜ Tıp Fakültesi 1. Sınıf öğrencisi olan Said Erkam Bıyıkoğlu ,Ekim ayında Bulgaristan’ın Blagoevgrad şehrinde düzenlenen 38. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda 21 yaş altı 55 kilo kategorisinde dünya şampiyonu oldu.

 

BIYIKOĞLU,"GELECEKTE Kİ HEDEFİM SPORDA BÜYÜK BAŞARILARA ULAŞMIŞ İYİ BİR DOKTOR OLMAK."

 

Lise yıllarından beri bilek güreşi sporu ile ilgilendiğini belirten Said Erkam Bıyıkoğlu, “Lise yıllarından itibaren bilek güreşi sporu ile ilgileniyordum. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp Bursa’ya geldikten sonra Engin Terci hocamız ile tanıştım. Hocamla 4 ay gibi bir süre hazırlandıktan sonra Romanya’daki Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’na katıldım. Burada kendi kategorimde ikincilik elde ettim. Ancak bu asla benim tahammül edeceğim bir sonuç olmadı. Oradaki eksiklerimi görüp 3 ay boyunca sıkı bir çalışma programı gerçekleştirdim. Bulgaristan’da düzenlenen 38. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’na katıldım. 21 Yaş Altı 55. Kilo Kategorisi’nde Dünya Şampiyonu olmayı başardım” dedi.

 

Gelecekte ki hedefinin sporda başarılara ulaşmış iyi bir doktor olmak olduğunu belirten Bıyıkoğlu, , “Gerekli destekleri gördüğüm sürece yaptığım sporda en iyisi olmaya devam edeceğim.”dedi.
 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap