Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 27 Ekim 2016 07:57:58 Tarihinde eklenmiştir.

HASTA TAŞIYAN AMBULANSLA OTOMOBİL ÇARPIŞTI

Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde meydana gelen kazada hasta taşıyan ambulansla otomobil çarpıştı.Yaşanan kazada 1 kişi öldü,4 kişide yaralandı.

 

 

Edinilen bilgiye göre, , D-100 karayolundan Gerede'den Bolu yönüne doğru seyreden ve hasta taşıyan Arif Sami Ceren yönetimindeki 14 GE 428 plakalı ambulansla Bolu istikametinden Zonguldak yönüne giden Seyit Dal'ın kullandığı 34 R 2561 plakalı otomobil ile Yeniçağa kavşağında çarpıştı.

 

Kazada otomobil sürücüsü Seyit Dal ile Şaban ve Ramazan Dal'ın yanı sıra Güler Çınar ile ambulans içerisinde bulunan hemşire Betül Yılmaz yaralandı

 

Otomobil içerisinde sıkışan Güler çınar,itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucunda yarım saat sonra sıkıştığı araçtan çıkarılabildi.

 

Olay yerine gelen ambulanslarla yaralılar Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu ünitesine kaldırıldı.Tedavi altına alınan yaralılardan Güler Çınar, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap