Maaş Mutemeti
Bu haber 22 Ekim 2016 08:30:57 Tarihinde eklenmiştir.

MAÇ YAPARKEN KALP KRİZİ GEÇİREN ÖĞRETMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

Adana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Otomasyon Bölümünde öğretmen 49 yaşındaki Günal Yalçın,halı saha maçı sırasında kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

MAÇ YAPARKEN KALP KRİZİ GEÇİREN ÖĞRETMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

 

 

Adana'da meslektaşları ve öğrencileriyle halı saha maçı yaparken kalp krizi geçiren öğretmen Günal Yalçın,hayatını kaybetti.

 

Merkez Seyhan ilçesindeki özel bir hastaneye kaldırılan Yalçın, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.Ölüm haberiyle yakınları, öğrencileri ve meslektaşları büyük üzüntü yaşadı.

 

Evli ve iki çocuk babası olan öğretmen için görev yaptığı okulda tören düzenlendi.

 

Yalçın yapılan törende Okul müdürü Cebrail Şahin mesleki bilgi ve insani ilişkileriyle Yalçın'ın örnek bir öğretmen olduğunu belirterek, "Arkadaşımızı kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Ani bir kalp kriziyle aramızdan ayrıldı. Çok sayıda öğrenci yetiştirdi. Öğrencilerinden bazıları öğretmen, mühendis ve doktor oldu. Ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum" dedi.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap