Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Ekim 2016 23:25:45 Tarihinde eklenmiştir.

KENDİNİ DOKTOR DİYE TANITIP FİRMALARI DOLANDIRDI

Tıbbi malzeme satan firmaları kendini doktor diye tanıtıp dolandıran kişi yakalandı.


 

 

Antalya'da tıbbi malzeme satan firmalara kendini doktor olarak tanıtan M.T.A. polisin yoğun takibi sonucu yakalandı.

 

Antalya'da meydana gelen olayda kendisini aile doktoru olarak tanıtan M.T.A.(42)

 

üç farklı firmadan yaklaşık olarak 50 bin lira değerinde olan ameliyat eldiveni, galoş ve bone gibi ürünler alıp kayıplara karıştı.Gelen şikayetler üzerine araştırma yapan polis diğer firmalara elinde olan ürünleri düşük fiyata pazarlamaya çalışan M.T.A.'ya ulaştı.Yapılan operasyon sonucu yakalanan cezaevi firarisi M.T.A. geçimini bu yolla kazandığını belirtti.M.T.A.'nın kesinleşmiş 4 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenildi.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap