Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 20 Ekim 2016 07:04:25 Tarihinde eklenmiştir.

YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI

Küçüklüğünden beri futbol oynayan Kadınlar Futbol 1. Lig'de Trabzon İdmanocağı'nda top koşturan bir yandan da çocuklu hayali olan doktorluk için ter döken 18 yaşında ki Bakiye Ecem Altınbaş azmiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

 

 

 

Hayalleri arasında tercih yapmayarak iki hayali içinde mücadele eden Altınbaş,Kadınlar Futbol Ligin'de mücadele eden Trabzon idmanocağında top koştururken derslerinde gösterdiği azim ile Atatürk Üniversite'si Tıp Fakültesi'ni de kazanarak hayallerini gerçekleştirdi.Futbol ve doktorluk hayallerinden vazgeçmeyen Altınbaş iki şehir arasında 300 kilometrelik mesafeyi her gün gidip geliyor.

 

Futbol ve doktorluk hayalini gerçekleştirmek amacıyla çaba harcayan altınbaş, “Çevredekiler şaşkındı ama kim ne derse desin ben pes etmedim” dedi.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap