Maaş Mutemeti
Bu haber 17 Ekim 2016 22:52:01 Tarihinde eklenmiştir.

FETÖ KAYNAKLI DOKTOR AÇIĞI OLUŞMADI

Sağlık Bakanı Recep Akdağ,FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan doktorların genelde idari alanlarda çalışan doktorlar olduğunu ve bu nedenle FETÖ'den kaynaklı doktor açığının oluşmadığını belirtti.

FETÖ KAYNAKLI DOKTOR AÇIĞI OLUŞMADI

 

 

 

2 bine yakın sağlık personelinin daha FETÖ terör örgütüyle bağlantısı nedeniyle ihraç edilebileceğini belirten Bakan Akdağ, şu ana kadar 2 bin sağlık personelinin kurumla olan ilişiğinin kesildiğini belirterek,“Bu sayı tüm sağlık personeli arasında ciddi bir rakam değildir” dedi.

FETÖ soruşturmalarında açığa alınan doktorların genel olarak idari alanlarda çalıştıklarını belirten Bakan Akdağ, , “Doktor açığımız var ama FETÖ'den kaynaklı değil. Bu ihraçlar personel açısından sıkıntı yaşadığımız alanlardan yapılmadı” dedi.

Akdağ, hendek operasyonlarında çatışmaların ortasında sivil sağlık personelinin yer aldığını belirterek GATA'nın devriyle ve muayenehanesi olan hekimlerle ilgili olarak oldukça sert eleştirilerde bulundu.

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap