Maaş Mutemeti
Bu haber 17 Ekim 2016 18:41:59 Tarihinde eklenmiştir.

LİNSAY LOHAN DOKTOR ÖNLÜĞÜ GİYEREK ÇOCUKLARA HEDİYELER VERDİ

Dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Lindsay Lohan, Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Mültecider’i ziyaretinde sağlık merkezinde ki doktorlarla sohbet etti ve doktor önlüğü giyerek çocuklara hediyeler dağıttı.

LİNSAY LOHAN DOKTOR ÖNLÜĞÜ GİYEREK ÇOCUKLARA HEDİYELER VERDİ

 

 

 

Dünyaca ünlü güzel yıldız Linsay Lohan,Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Mültecider’i ziyaret etti.

Sağlık merkezinde doktorlarla sohbet eden Lohan, doktor önlüğü giyerek çocuklara hediyeler verdi.

2.kez Sultanbeyli'yi  ziyaret eden Lindsay Lohan, 2'nci Sultanbeyli Kitap Fuarı’nı gezerek mülteci çocuklara kitap aldı, ardından Mültecider’in binasına giderek ailelerle vakit geçirdi.Ziyareti sırasında Lohan'a Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de eşlik etti.

 

Sağlık merkezinde mülteci çocuklarla, doktorlarla ve ailelerle yakından ilgilenen Lohan, çocuklara kitap hediye etti.

 

MÜLTECİLERİN İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI İÇİN DAHA ÇOK BAĞIŞ YAPILMALI

 

İlk gelişinde Mülteciler Derneği'ni ziyaret eden Lohan, Sağlık merkezinde ve dernekte bir süre incelemelerde bulunmuş ve çalışmalar hakkında bilgi almıştı.Bu ziyaretin ardından Suriyeli Hüseyin ailesini ziyaret etmiş, aile reisinin Suriye’de yaşadıkları Lohan’ı derinden etkilemişti.Ailenin yaşadıklarını dinleyen Lohan aile bireylerine sarılarak ağlamıştı.

 

Yeniden Suriyeli ailenin evini ziyaret eden Lohan, 2. Sultanbeyli Kitap Fuarı’na uğrayarak kitap aldı,ardından Mültecider'e giderek çocuklara aldığı hediyeleri dağıtan güzel yıldız ailelerle de yakından ilgilendi.

 

Çok fazla bağış yapılması gerektiğini belirten Lohan, “Buraya çok fazla bağış yapılması gerekiyor. Burada iyi bir iş çıkartılıyor ama diğer taraftan da makineler eski bunların yenilenmesi lazım. Bütçesi büyük olanlar yardım edebilir. Yüzü yaralı bir kızı ziyaret ettim. Doktora görünmesi için ikna ettim. Bu çocuklara daha çok yardımcı olabiliriz. Bu tür etkinliklerde olmayı seviyorum ve daha çok devam edeceğim. Bunları yaptığımız zaman daha güzel bir dünya bizi bekliyor” dedi.

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap