Bu haber 13 Ekim 2016 11:47:18 Tarihinde eklenmiştir.

HASTA İLAÇ PARASI BULAMADIĞINI BELİRTEREK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ

Bursa'da ilaç parası bulamadığını iddia eden bir kişi hastanenin çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

 

 

Bursa'da Osmangazi İlçesi'ne bağlı Muradiye Hastanesi'nde meydana gelen olayda,ilaç parasını bulamadığını belirten İ.K.(38) hastane'nin çatısına çıkıp intihar etmek istedi.

 

Bunalıma giren İ.K. çatıya çıkıp bağırmaya başladı.Hastane personeli,hasta ve hasta yakınları durumu uzun süre anlayamaya çalıştı.Meraklı vatandaşların ve hastane personelinin durumu telefonlarına çekmeleri dikkatleri çekerken.Olayı anlamaya çalışan ve korkan bazı hastalar ise hastaneye girmeyip bahçede beklemeyi tercih etti.

 

Olayı haber alan Bursa Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Karahan, psikiyatri doktoru Hatice Akdağ ile birlikte çatıya çıkıp İ.K. ile konuşmaya başladı.İlaç parası bulamadığını ve bu nedenle intihar etmek istediğini belirten İ.K.'ye başhekim Karahan'ın ilaç sözü vermesi üzerine İ.K.3 bin lira civarı borcu olduğunu söyleyerek para istedi. Başhekim Halil Karahan ve yanındaki psikiyatri doktoru Akdağ ile birlikte topladığı bin 500 lirayı İ.K.’ya verdi.Geriye kalan Bin 500 lirayı aşağı inince vereceğini söylemesi üzerine İ.K. intihar girişimini sona erdirerek aşağı indi.

 

Aşağı inen İ.K. hastanede ki tedavisinin ardından ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap