Bu haber 11 Ekim 2016 23:49:03 Tarihinde eklenmiştir.

SENDİKALARIMIZIN GÜNDEMİ NE OLMALIDIR.ANKET SONUCUMUZ

Maaş ve Döner Sermaye Ek Ödeme Bilgilendirme Platformu adlı facebook grubumuzda 16.500 kişinin katılımı ile sonuçlandırdık.

 

Facebook grubumuzda sendikalarımızın bir numaralı gündemi ne olmalıdır ? adlı anketimiz 16,500 kişinin oylaması ile sonuçlandırılmışdır.

 

Umarız bu anket sonucumuz sendikalara kılavuz niteliğinde olur.Ankette şık eklemek oylamacılara serbest bırakılmıştır.Şıklar anket oylamacıları tarafından oluşturulmuştur.

 

Anket sonucuna göre en çok oylanan şık

Ek Ödemeler emekliliğe yansıltılmalıdır.6260 oy ile en başa oturmuştur.ve arkasından sağlık hizmetleri sınıfı ve gih sınıfı ek ödemelerin artırılması oylaması ile birbirini takip etmiştir.Tüm şıkların grafik çizelgesi ve oylanma yüzdesi aşağıdaki gibi çıkarılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİNİ LİNKİ TIKLAYINIZ

 

 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap