Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 07 Ekim 2016 11:56:17 Tarihinde eklenmiştir.

TÜRKİYE KAMU SEN BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, twitter hesabı üzerinden sendika üyeliği konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

 

OHAL'in sendika üyeliğine bir engeli var mı? sorularına yönelik açıklama Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'tan geldi. twitterdan yaptığı açıklamada bazı okul ve kurumlarda OHAL sebebiyle sendika üyeliğinin yapılmayacağı şeklinde söylentiler dolaştığını belirterek, bunların tek kelime ile yalancı olduğunu belirtti. Ayrıca Türkiye Kamu Sen'e bağlı tüm sendikalara ve istenilen her sendikaya üyeliğin serbest olduğunu belirten  Koncuk, OHAL'de böyle bir yasaklamanın söz konusu olmadığını da sözlerine ekledi.

 

İsmail Koncuk'un twitter üzerinden yaptığı açıklama.Bazı okul ve kurumlarda OHAL sebebiyle sendika üyeliğinin yapılmayacağı şeklinde söylentiler dolaşmaktadır.Bunlar tek kelime ile yalancıdır. Türkiye Kamu Sen'e bağlı tüm sendikalara ve istenilen her sendikaya üyelik serbesttir, OHAL'de böyle bir yasaklama söz konusu değildir.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap