Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 02 Ocak 2017 11:32:03 Tarihinde eklenmiştir.

2017 OCAK ZAMLI TABİP SABİT EK ÖDEME

2017 Ocak hekim sabit ek ödemeleri yayınlanmıştır.

 

 

2017 Ocak ayı zamlı tabip sabit ek ödemeler aşağıya çıkarılmıştır.

 

Sabit ek ek ödemeler içinde hem 209 hem 375 khk oranlanarak hesaplanmıştır.

 

Sabit ek ödeme brüt döner sermaye ek ödemeden mahsup edilecek tutardır.

 

Sabit ek ödeme net tutar alacağınız ne tutardır.

 

Not:Enflasyon zammı belli olmadığından tabip sabit ek ödemelere yansıtılmamıştır.Enflasyon zammı belirlendiği zaman hekim sabit ek ödemeler tekrar güncllenecektir.

 

 

 

 

2017 tabip sabit ek ödeme,2017 hekim sabit ek ödeme.2017 doktor sabit ek ödeme

TABİP SABİT EK ÖDEME HESAPLAMA ROBOTUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ DETAYLIDIR


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 1 Yorum
  • MUSTAFA
    MUSTAFA , 17 Mart 2017 07:05:08
    İyi günler ben subat 15 itibari ile devlet hastanesinden ayrilis yapıp eğitim araştırma hastanesine (sağlık bakanlığı) geçiş yaptim. Devlet Hastanesi 15 Şubat ta sabit 2055 tl yatirmis, ve Şubat dönerim hesaplandiginda 850 tl çıkıyor şimdi benden 2180 tl geri istiyorlar. Ben hiç calismasaydim şubatta daha kârlı olacaktı benim için. Burda bir yanlışlık yok mu