Bu haber 04 Ekim 2016 07:10:21 Tarihinde eklenmiştir.

EMEKLİLERE PROMOSYON İÇİN BANKALARLA ANLAŞILDI

Ne zaman verileceği kesinlik kazanmayan promosyon için SGK ve bankalar arasında ki görüşmelerde sona gelindi.

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile bankalar arasında uzun süredir yürütülen görüşmelerde sona gelindi.6 aydır süren görüşmeler sonrasında emeklilere maaşları oranında ödeme yapılacağı bu miktarında 3 yıllığına 450 ile 900 arasında değişen rakamlar şeklinde banka promosyonunun verileceği belirtildi.

 

EMEKLİLERİN AYLIKLARI BELİRLEYİCİ FAKTÖR OLACAK

 

Emeklilerin alacakları aylıklar belirlenirken aldıkları aylıklar belirleyici olacak.Ödemelerin bu yılın sonunda yapılması planlanan emekli promosyonları  3 yıllık süre için yapılacak.

Faruk Çelik ve Süleyman Soylu'nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı dönemlerinde konuşulup, çözüme kavuşması için büyük uğraşlar verilen promosyon için emeklilere  müjdeli haberi yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun vermesi bekleniyor. Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap