Bu haber 02 Ekim 2016 15:42:41 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK BAKANI AKDAĞ,HEKİMLERİN EŞ DURUMUNDAN NAKİLLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Sağlık Bakanı Akdağ özel bir televizyon kanalında katıldığı programda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

Sağlık Bakanı Akdağ,askeri hastaneler,kamuda FETÖ ihraçları ve sağlık çalışanlarının eş durumundan nakilleri ile ilgili bilgi verdi.

ASKERİ HASTANELERİN DURUMU

Sağlık Bakanı Akdağ,Sağlık Bakanlığı'na devredilenlerin sadece hastane olduğunu belirterek, "Yaralı askerlerin tedavisinde değişen hiçbir şey yok. Suçlamalar mesnetsiz, haksızlık yapılıyor. "dedi.

 

KAMUDA Kİ FETÖ İHRAÇLARI

15 Temmuz'dan uzaklaşıldıkça 15 Temmuz'un unutulmaya başlandığını vurgulayan Sağlık Bakanı Akdağ,ihraçlar nedeniyle eksik kalan kadroların doldurulabilecek durumda olunduğunu  belirtti.

 

HEKİMLER EŞ DURUMUNDAN NAKİL İSTEMEYECEK

İhtiyaç olan bölgede bulunan hekimlerin göndermek zorunda kalındığını belirten Sağlık Bakanı Akdağ, hekimlerin eş durumundan dolayı nakil isteyemeyeceğini belirtti.

 

LOZAN BİR ZAFER DEĞİL

Sağlık Bakanı Akdağ,Lozan'ın eski bir tartışma olduğunu belirterek," Bize göre Lozan bir zafer değil. Çok daha iyisinin elde edilebileceğine inanıyoruz" şeklinde konuştu.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap