Maaş Mutemeti
Bu haber 12 Eylül 2016 12:27:27 Tarihinde eklenmiştir.

DÜZCE'DE FETÖ İLE BAĞLANTILI 17 DOKTOR TUTUKLANDI

FETÖ terör örgütüne karşı yapılan soruşturma kapsamında aralarında Düzce Sağlık İl Müdürü Mahir Arslan, Halk Sağlığı eski Müdürü Rıfat Poyraz ve Atatürk Devlet Hastanesi eski Başhekimi Şükrü Öksüz'ün de yer aldığı 24 doktor hakim karşısına çıkarıldı.

DÜZCE'DE FETÖ İLE BAĞLANTILI 17 DOKTOR TUTUKLANDI

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturmasında 24 doktor, 1 cumhuriyet savcısı, 2 öğretmen ve 1 asistan hakim karşısına çıktı.

Düzce Emniyet Müdürlüğü KOM şubesi ekipleri tarafından gözaltına alınan şüpheliler Düzce Adliyesi'ne götürülerek burada Cumhuriyet Savcılığı'na ifade verdiler.İfadeleri alınan şüpheliler mahkemeye çıkarıldı.Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Sağlık İl Müdürü Mahir Arslan ile birlikte Atatürk  Devlet Hastanesi eski Başhekimi Şükrü Öksüz ile doktorlar Cüneyt Balca, Zübeyir Özdemir, Selda Akbaş, Yusuf Kabataş adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Diğer şüphelilerden Eski Halk Sağlığı İl Müdürü Rıfat Poyraz Abdullah Erdoğan, Bülent Gürbüzler, Temel Kalender, Kaan Erginli, Murat Metek, Mehmet Akçay, Mustafa Sarışen, Fevzi Alimoğlu, Fetza Zeyrek, Burhan Demirel, Ayhan Sosyal, Mürşit Çelik, Yasin Beşcan, Mehmet Berber, Sadullah Gümüş, Cengizhan Demir ile öğretmenler Vedat Geçgili, Melih Karahan ve asistan Esra Gökalp tutuklandı. Meslekten ihraç edilmeyen Cumhuriyet Savcısı Osman Deniz Şahingöz ise Bolu Sulh Ceza Hakimliği kararı ile adli kontrol altına alındı. 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap