Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 11 Eylül 2016 07:43:44 Tarihinde eklenmiştir.

DENİZLİ'DE AMBULANS KAZA YAPTI

Aydın'dan Denizliye hasta götüren ambulans kaza yaptı.

 

 

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kalp krizi geçiren 78 yaşındaki Melek Asat, isimli hasta hastaneye kaldırıldı.İlçede ki yoğun bakım ünitelerinin dolu olması sebebiyle hasta Denizli'de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

 

Ahmet Topçu yönetimindeki 09 RH 290 plakalı ambulans 22.45 sıralarında kent girişinde yer alan hal kavşağında hafif ticari araçla çarpıştı.Ambulans çarpışmanın etkisiyle devrilip 70 metre sürüklendi.Yaşanan kazada ambulanstaki görevliler ile hasta ve yakını yaralandı.

 

Ambulansta bulunan hasta Melek Asat ile yakını Fatma Aydın Özel Cerrahi Hastanesi'ne, Dr. Kamil Gaigulin ve acil tıp teknisyenleri Cem Yıldırım ve İbrahim Akbıyık Servergazi Devlet Hastanesi'ne, ambulans şoförü Ahmet Topçu ile hafif ticari aracın sürücüsü Yücel Er ise Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Melek Asat'ın durumunun ağır olduğu,diğer yaralıların ise hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

 

Kaza ile ilgili polisin başlattığı soruşturma sürüyor. 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 4 Yorum
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 26 Aralık 2015 13:13:42
  Fişi iptal edip tekraradan düzenleyiniz
 • erol kaymak
  erol kaymak , 26 Aralık 2015 08:32:31
  satınalma işleminde hata yapılmış hys dende onaylanmış. onaylı ödeme emri üzerinde değişiklik yapabilirmiyiz.
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 04 Kasım 2015 17:35:52
  http://www.memurmaasmutemeti.com/Forum hocam foruma gelin hepimiz ordayız konuşalım
 • sedar uzun
  sedar uzun , 04 Kasım 2015 17:22:13
  KBS yeni maaş bilgi girişi sisteminde terfi işlemi yaparken sistem tarafından hazırlanan cetveller eksik oranlardan oluşmuş kurum personeline ilave verilen özel hizmet tazminatı bir önceki aydan geçerli olarak terfi işlemi yapılamıyor. istisna butonundan düzeltme yapılabiliyor. ancak geçmiş döneme ait hesaplatılamıyor. Çözüm için yardımcı olunursa teşekkür ederim.. Örnek : İnfaz ve Koruma Memuru Özel Hizmet tazminat oranı 4/1 memur için 75 ancak ilaveten 13 puan daha veriliyor. yani 88 olması lazım. cetvellerde 75 olduğu için 88 puan olarak terfi yapamıyorum.
Sağlık Bakanlığı
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Alt bölge tayinine başvuracak ve başvuramayacak sağlık personelleri şu şekilde açıklanmıştır. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatlarında görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personeli başvurabilir. Ancak, Bakanlık ve bağlı kuruluşlarının merkez teşkilatlarından taşra teşkilatlarına, taşra teşkilatlarından merkez teşkilatlarına yapılacak atamalar ve görevlendirmeler ile eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapan eğitim görevlisi, başasistan ve asistanları başvuramaz.
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
2018 yılında ve daha sonraki yıllarda yapılacak sağlık personeli atamasında ebe alımlarının artacağı Sağlık Bakanı'nın şu ifadeleriyle ortaya çıkmıştır. Sağlık Bakanı Demircan, "Ebe sayımızı artıracağız. Türkiye işi normal zemine çekmiş olur. Eskiden bunu mahalle ebeleri yapıyordu. Onların yerine tecrübeli, eğitim görmüş, hastane ortamında doğum yaptıracak ebelerimizin sayısını artıracağız." dedi.
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU - Doğumla ilgili mazereti nedeniyle göreve başlayamayacak durumda olanlar, bu durumlarını 14.11.2017 tarihi mesai bitimine kadar tabip raporuyla belgelendirmeleri kaydıyla, doğumla ilgili mazeretlerinin sona erdiği tarihten itibaren beş iş günü içerisinde göreve başlatılabilecektir.
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
2018 yılında kaç sağlık personeli atanacak, sağlık personeli ataması 2018'de olacak mı? Sağlık atamasıyla ilgili yapılan açıklamalar ve daha fazlası haberimizde. Sağlık personeli atama haberini beklerken müjde Başbakan'dan geldi. 2018 bütçesine göre kaç sağlıkçı atanacak detaylar...
 İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?