Bu haber 11 Eylül 2016 07:43:44 Tarihinde eklenmiştir.

DENİZLİ'DE AMBULANS KAZA YAPTI

Aydın'dan Denizliye hasta götüren ambulans kaza yaptı.

 

 

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kalp krizi geçiren 78 yaşındaki Melek Asat, isimli hasta hastaneye kaldırıldı.İlçede ki yoğun bakım ünitelerinin dolu olması sebebiyle hasta Denizli'de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

 

Ahmet Topçu yönetimindeki 09 RH 290 plakalı ambulans 22.45 sıralarında kent girişinde yer alan hal kavşağında hafif ticari araçla çarpıştı.Ambulans çarpışmanın etkisiyle devrilip 70 metre sürüklendi.Yaşanan kazada ambulanstaki görevliler ile hasta ve yakını yaralandı.

 

Ambulansta bulunan hasta Melek Asat ile yakını Fatma Aydın Özel Cerrahi Hastanesi'ne, Dr. Kamil Gaigulin ve acil tıp teknisyenleri Cem Yıldırım ve İbrahim Akbıyık Servergazi Devlet Hastanesi'ne, ambulans şoförü Ahmet Topçu ile hafif ticari aracın sürücüsü Yücel Er ise Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Melek Asat'ın durumunun ağır olduğu,diğer yaralıların ise hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

 

Kaza ile ilgili polisin başlattığı soruşturma sürüyor. 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 4 Yorum
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 26 Aralık 2015 13:13:42
  Fişi iptal edip tekraradan düzenleyiniz
 • erol kaymak
  erol kaymak , 26 Aralık 2015 08:32:31
  satınalma işleminde hata yapılmış hys dende onaylanmış. onaylı ödeme emri üzerinde değişiklik yapabilirmiyiz.
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 04 Kasım 2015 17:35:52
  http://www.memurmaasmutemeti.com/Forum hocam foruma gelin hepimiz ordayız konuşalım
 • sedar uzun
  sedar uzun , 04 Kasım 2015 17:22:13
  KBS yeni maaş bilgi girişi sisteminde terfi işlemi yaparken sistem tarafından hazırlanan cetveller eksik oranlardan oluşmuş kurum personeline ilave verilen özel hizmet tazminatı bir önceki aydan geçerli olarak terfi işlemi yapılamıyor. istisna butonundan düzeltme yapılabiliyor. ancak geçmiş döneme ait hesaplatılamıyor. Çözüm için yardımcı olunursa teşekkür ederim.. Örnek : İnfaz ve Koruma Memuru Özel Hizmet tazminat oranı 4/1 memur için 75 ancak ilaveten 13 puan daha veriliyor. yani 88 olması lazım. cetvellerde 75 olduğu için 88 puan olarak terfi yapamıyorum.
Sağlık Bakanlığı
 2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri konusu hakkında merak edilenleri yanıtladık. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle güncel sağlık personeli nöbet ücreti, sağlık personeli icap ücreti, uzman doktor nöbet ücreti, hekim nöbet ücreti, hemşire nöbet ücreti, hemşire icap ücreti ne kadar? Sağlık kurumlarında görev yapan personele nöbet ve icap nöbeti görevi verilmesi durumunda, bu görev sürelerinin izin kullandırılmak suretiyle karşılanmayan kısmı için sağlık çalışanlarına ücret ödenmektedir. Sağlık çalışanlarının 2018 Ocak ayı itibariyle alacağı Nöbet ve icap Ücretlerini sizin için hesapladık.
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
4. Toplu sözleşmenin ardından sağlık çalışanlarının merakla beklediği 2018 maaş miktarları ve maaşlara belli oldu. Hemşire maaşı ne kadar, doktor maaşı ne kadar oldu. İşte detaylar…Hükümet ile memur sendikaları anlaştı. En düşük memur maaşı Temmuz 2018’den sonra 2 bin 928 TL’ye, en düşük memur emeklisi maaşı ise 2 bin 13 TL’ye çıkıyor. Maaşta kümülatif artış % 17.5’i buldu.
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
Balıkesir’in Edremit ilçesindeki Şahindere Kanyonu'nda 4 farklı noktada orman yangını çıktı yangın çıktı.
SAĞLIK BAKANI'NDAN AÇIKLAMALAR
SAĞLIK BAKANI'NDAN AÇIKLAMALAR
Türkiye’nin bir sağlık merkezi olma yolunda ilerlediğini belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, sağlık hizmetlerinde Türkiye’nin dünya ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
Kemik sağlığı üzerine yararları uzun yıllardan beri bilinen D vitamininin eksikliği ve yetersizliği durumunda gençlerde ve yaşlılarda birçok hastalığa neden oluyor.