Maaş Mutemeti
Bu haber 11 Eylül 2016 07:43:44 Tarihinde eklenmiştir.

DENİZLİ'DE AMBULANS KAZA YAPTI

Aydın'dan Denizliye hasta götüren ambulans kaza yaptı.

DENİZLİ'DE AMBULANS KAZA YAPTI

 

 

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kalp krizi geçiren 78 yaşındaki Melek Asat, isimli hasta hastaneye kaldırıldı.İlçede ki yoğun bakım ünitelerinin dolu olması sebebiyle hasta Denizli'de bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

 

Ahmet Topçu yönetimindeki 09 RH 290 plakalı ambulans 22.45 sıralarında kent girişinde yer alan hal kavşağında hafif ticari araçla çarpıştı.Ambulans çarpışmanın etkisiyle devrilip 70 metre sürüklendi.Yaşanan kazada ambulanstaki görevliler ile hasta ve yakını yaralandı.

 

Ambulansta bulunan hasta Melek Asat ile yakını Fatma Aydın Özel Cerrahi Hastanesi'ne, Dr. Kamil Gaigulin ve acil tıp teknisyenleri Cem Yıldırım ve İbrahim Akbıyık Servergazi Devlet Hastanesi'ne, ambulans şoförü Ahmet Topçu ile hafif ticari aracın sürücüsü Yücel Er ise Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Melek Asat'ın durumunun ağır olduğu,diğer yaralıların ise hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

 

Kaza ile ilgili polisin başlattığı soruşturma sürüyor. 

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 4 Yorum
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 26 Aralık 2015 13:13:42
  Fişi iptal edip tekraradan düzenleyiniz
 • erol kaymak
  erol kaymak , 26 Aralık 2015 08:32:31
  satınalma işleminde hata yapılmış hys dende onaylanmış. onaylı ödeme emri üzerinde değişiklik yapabilirmiyiz.
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 04 Kasım 2015 17:35:52
  http://www.memurmaasmutemeti.com/Forum hocam foruma gelin hepimiz ordayız konuşalım
 • sedar uzun
  sedar uzun , 04 Kasım 2015 17:22:13
  KBS yeni maaş bilgi girişi sisteminde terfi işlemi yaparken sistem tarafından hazırlanan cetveller eksik oranlardan oluşmuş kurum personeline ilave verilen özel hizmet tazminatı bir önceki aydan geçerli olarak terfi işlemi yapılamıyor. istisna butonundan düzeltme yapılabiliyor. ancak geçmiş döneme ait hesaplatılamıyor. Çözüm için yardımcı olunursa teşekkür ederim.. Örnek : İnfaz ve Koruma Memuru Özel Hizmet tazminat oranı 4/1 memur için 75 ancak ilaveten 13 puan daha veriliyor. yani 88 olması lazım. cetvellerde 75 olduğu için 88 puan olarak terfi yapamıyorum.
Sağlık Bakanlığı
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, katıldığı "Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" sempozyumunda 15 Temmuz gecesiyle ilgili olarak "Bir gece mücadele, 29 günde bu mücadelenin nöbeti sonuçta bir aylık bir mücadaleden bahsediyoruz. 16 Temmuz ve sabahı gerçekten önemli bir milletin tarihi değiştirecek bir geceydi. Milletimiz ne kadar büyük bir millet olduğunu gösterdi. O gece sağlıkçıların kahramanlığı ve fedakarlığı gerçekten bütün bir tarihimiz boyunca hatırlanmaya değer." dedi.
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
Skandal resimlerin İstanbul Haseki Hastanesi'nde çekilip paylaşıldığı Eren G. hakkında da adli ve idari soruşturma başlatıldığı açıklandı.
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
Sağlık meslek lisesi öğrencilerinin staj ücretleri için Sağlık Bakanlığı'na yapılan şikayetler sonucunda Bakanlık mağduriyetlerin giderilmesi için talimat verdi.
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre geçen yıl acil servislere 111 milyon kişi başvurdu,en fazla başvuru Mart ayında yaşandı.
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
Küçüklüğünden beri futbol oynayan Kadınlar Futbol 1. Lig'de Trabzon İdmanocağı'nda top koşturan bir yandan da çocuklu hayali olan doktorluk için ter döken 18 yaşında ki Bakiye Ecem Altınbaş azmiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.