Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 08 Eylül 2016 22:20:45 Tarihinde eklenmiştir.

HAKKARİDE DOKTOR ÇİFTE MUHTEŞEM DÜĞÜN YAPILDI

Hakkarili olan psikolog doktor Bedirhan Gür ile hemşire Meryem Duman için Hakkari'de görkemli bir düğün yapıldı.

 

Hakkari'de gerçekleşen düğün Kız Yatılı Bölge Okulunun bahçesinde gerçekleşti.Düğüne Hakkari ve çevre illerden çok sayıda misafir katıldı.Gelenek ve göreneklere uygun olarak yapılan düğün iki gün iki gece sürdü.Mutlu çift ve aileleri kendilerini bu güzel günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap