Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 06 Eylül 2016 10:19:01 Tarihinde eklenmiştir.

HASTA DOKTORUN KOLUNU KIRDI

Adana'da yaşanan olayda Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde görev yapan Asistan Doktor Erkan Kayarın'ın kolu bir hasta tarafından kırıldı.

 

 

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji servisinde yaşanan olayda Asistan Doktor Elcin İsmayilov ile hastaneye uzun süredir gelen hasta A.Ş. arasında bir tartışma yaşandığı,tartışmayı ayırmaya giden Doktor Kayarın'nın koluna hasta tarafından serum şişesi vurularak kolunun kırıldığı belirtildi.Doktorun kolunun ameliyat edileceği açıklandı.

 

Doktorları ziyaret eden Adana Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali İhsan Ökten ve Genel Sekreter Dr. A. Erhan Özeren, meslektaşlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu,ziyaretlerinde  sağlıkta şiddetin her türlüsünü kınadıklarını belirttiler.

Olay sonrası doktorlar hastadan şikayetçi oldular.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap