Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 10 Eylül 2016 02:51:40 Tarihinde eklenmiştir.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN PKK PROPAGANDASI YAPAN DOKTOR TUTUKLANDI

Bursa'da özel bir hastanede kadın doğum olarak çalışan İ.Ö. sosyal medya üzerinde PKK propagandası yaptığı için tutuklandı.


İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Bursa'da özel bir hastanede kadın doğum doktoru olan İ.Ö.'nün sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK'nı propagandasını yaptığını tespit ederek gözaltına aldı.

 İ.Ö. terör örgütüne üye olmak ve terör örgütü propagandası yapmak suçlarından dolayı emniyette ki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap