Maaş Mutemeti
Bu haber 04 Eylül 2016 07:15:08 Tarihinde eklenmiştir.

ÖĞRETMEN ATAMALARI İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, öğretmen atamaları ile ilgili flaş açıklama yaptı

ÖĞRETMEN ATAMALARI İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

 

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz,15 bin öğretmen daha alımı yapılması için Maliye Bakanlığı'ndan izin istediklerini belirtti.

 

Daha önce açıklanan 15 bin öğretmen alımları için mülakatlara devam edildiğini belirten Bakan Yılmaz," Maliye Bakanlığı'ndan ilave 15 bin öğretmen alımı için izin istedik. Dolayısıyla 30 bin öğretmenimizi en kısa zamanda atamak istiyoruz." dedi.

 

30 bin öğretmen atamasının biran önce yapılmasını istediklerini belirten Bakan Yılmaz,

 

"Şu an 15 bin öğretmen alımı için mülakatlar devam ediyor. Maliye Bakanlığından ilave 15 bin öğretmen alımı için izin istedik. Dolayısıyla 30 bin öğretmenimizi en kısa zamanda atamak istiyoruz ki yeni eğitim, öğretim yılında hiçbir eksiklik olmasın. Evlatlarımız, öğrencilerimiz eğitim yönünden bir aksamaya uğramasın." şeklinde konuştu.

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap