Maaş Mutemeti
Bu haber 30 Ağustos 2016 04:40:04 Tarihinde eklenmiştir.

ASKERİ HASTANELERİN SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLANMASI DEVAM EDİYOR

15 temmuz FETÖ darbe girişiminden sonra alınan kararla askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığına devredilmesine devam ediliyor.

ASKERİ HASTANELERİN SAĞLIK BAKANLIĞINA  BAĞLANMASI DEVAM EDİYOR

 

 

181 YILLIK ERZURUM ASKERİ HASTANESİ DEVLET HASTANESİ OLDU

181 yıldan beri askeri hastane olarak hizmet veren hastane Mareşal Çakmak Asker Hastanesi, Meraşal Çakmak Devlet Hastanesi oldu.


Devir -teslim yapılan hastanede tabela değişikliği yapılan merkez Palandöken ilçesindeki devlet hastanesi, 29 Ağustos pazartesi günüden itibaren hasta kabulüne başlayacak.

 

BALIKESİR EDREMİTTE BULUNANA ASKERİ HASTANEDE SAĞLIK BAKANLIĞINA DEVREDİLDİ

 

669 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında, Edremit 19. Piyade Tugayı içinde bulunan askeri hastane Sağlık Bakanlığına bağlandı.Düzenlenen törende Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Oktay Yıldırım, Edremit Asker Hastanesi Başhekimi Gökay Kurtalan'a çiçek takdim ederek yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Emeklilik hayatında Kurtalan'a başarılar dileyen Yıldırım, "Devletimiz hizmetleri kapatmıyor. Bu hastaneleri kapatmıyor. Bu hizmetler aynı şekilde ve eskisinden de daha da güçlendirilmiş şekilde yürüyecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Edremit Devlet Hastanemiz Kazdağı Ek Binası ilçemize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.
 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap