Maaş Mutemeti
Bu haber 01 Eylül 2016 06:37:06 Tarihinde eklenmiştir.

ACISI OLMADIĞI HALDE KENDİSİNE HAKARET EDEN HASTASINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Aydın Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde meydana gelen olayda hastanede görev yapan bayan doktor hastanın acısı olmadığı halde kendisine hakaret ve tehdit ettiği için davacı oldu.

ACISI OLMADIĞI HALDE KENDİSİNE HAKARET EDEN HASTASINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

 

Aydın’da Sulama Birliği’nde çalıştığı belirtilen bir vatandaş düşme şikayeti ile hastanenin acil servisine başvurdu.Acil serviste kendine yeterli ilgi gösterilmediği gerekçesi ile hastane çalışanlarına ve hekimlere tepki gösterdi.Kolunun çok ağrıdığını belirterek bağırıp çağırmaya, sedyeleri tekmelemeyerek kendisine bakan bayan doktora hakaret ve tehditler etti.Tehdit edilen bayan doktor önce ses çıkarmayıp hastasına röntgene gönderdi.

 

Hastanın canı yandığı için bu şekilde davrandığını düşünen bayan doktor röntgen filmini incelediğinde hastasının kolunda herhangi bir kırık ve sıkıntı olmadığını görünce bu defa doktor öfkelendi.Durduk yerde hakaret ve tehdit yiyen bayan doktor, acil serviste tutanak tutturarak hastadan davacı oldu.

 

Hastasına yanına giden doktor, “Kolunda hiçbir şey yok, önce canın yandığını düşünerek sineye çektim. Hiçbir sıkıntın olmadığı halde bu şekilde hakaret ve tehdit ettiğin için senden davacıyım” dedi. 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap