Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 25 Ağustos 2016 23:06:15 Tarihinde eklenmiştir.

TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİŞİ NE ZAMAN OLACAK?

Kamuya geçmeyi bekleyen 720 bin taşeron işçi kadroya geçme haberini merakla beklemeye devam ediyor.


 

 

Taşeron işçilerin kadroya geçmesi 15 Temmuz Darbe Girişimi nedeniyle ertelendi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taşeron işçilerin kadroya alımıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu kurumlarındaki FETÖ unsurlarının temizlenmesinin ardından taşeron şirketlerin ele alınacağını ve sonrasında taşerona kadro konusunun gündeme geleceğini belirtti.

 

Başbakan Binali Yıldırım, taşeron işçilerin kadroya geçirilmesi ile ilgili olarak katıldığı bir televizyon programında;

"Taşeron konusunda kapsamlı bir çalışma yapılması gerekiyor" dedi


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap