Maaş Mutemeti
Bu haber 22 Ağustos 2016 23:43:50 Tarihinde eklenmiştir.

HASTANEDE ÇALIŞAN ANESTEZİ TEKNİKERİ TUTUKLANDI

İzmir'de bir Devlet Hastanesinde görev yapan anestezi teknisyeni olan Ö.G.(33) uyutulan hastanın başında mastürbasyon yaparken yakalandı.

HASTANEDE ÇALIŞAN ANESTEZİ TEKNİKERİ TUTUKLANDI

 

 

Geçtiğimiz Mayıs ayında bir yolcu otobüsünde meydana gelen sapıklığın bir benzeri İzmir'de bir Devlet Hastanesin'de meydana geldi.Hastanede anestezi teknikeri olarak çalışan Ö.G.(33) uyutulan hastanın başında mastürbasyon yaparken hastanede görevli olan hemşire adayları tarafından yakalandı.Olay cep telefonuna kaydedilerek şikayette bulunuldu.

Bazı hemşire adaylarını da taciz ettiği öne sürülen Ö.G. yapılan şikayet üzerine  Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Verdiği ifadede suçlamaları reddeden Ö.G. tutuklanarak cezaevine kondu.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap