Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 18 Ağustos 2016 18:08:30 Tarihinde eklenmiştir.

Sağlık Sen Genel Sekreteri Fatih Seyran hakkında çıkan asılsız haberler hakkında açıklama yaptı.

Önce ahlak,önce maneviyat,önce allah korkusu

  

 
Sonundan konuşayım: Vatanına, milletine, ülkesine, bayrağına âşık her onurlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi benim için de FETÖ (ve elebaşısı FETO); nefret ettiğim, lanetlediğim, hain ve aşağılık olarak gördüğüm bir terör örgütüdür.

 

Tam 11 yıl önce üyesi olduğum ve 3 yıl sonrasında istifa ettiğim (ancak halen anlamsız bir şekilde kayıtlarda olduğu iddiasıyla ilişkilendirilen) ve dahi tam 8 yıldır ikamet etmediğim Bursa'da olan, 8 yıldır sokağından bile geçmediğim bir dernekle irtibatlandırıldığımı öğrenmiş bulunmaktayım.

 

Ayrıldığım günden sonra hiç bir aidatını ödemediğim ve bugüne kadar gerçekleştirildiğini öğrendiğim 4 genel kurulundan hiçbirisine katılmadığım halde (tüzük gereği 2 genel kurula katılmayan üyelikten çıkarılır hükmüne rağmen) söz konusu derneğin kayıtlarından ancak 2014 yılında düşürüldüğümü öğrendiğim, bunca süre üyeliğimin düşürülmemesi nedeni ile dernek yönetimi hakkında da ayrıca suç duyurusunda bulundum. Buna rağmen, en az FETÖ kadar ahlâksız, en az FETÖ kadar hain, en az FETÖ kadar kirli bir kumpasla oluşturulmaya çalışılan bir algı yönetimi ile şahsıma yönelik aşağılık iftiralara karşı her türlü hukuki girişimi başlattığımın ve bu işin sonuna kadar da takipçisi olacağımın bilinmesini isterim.

 

Halen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olduğum halde; hakkımda ne idari, ne adli bir soruşturma ve hatta açığa alınma gibi bir durum da söz konusu değilken bu alçakça tezviratları yapan ve yayanlarla Yüce Türk Adaleti önünde hesaplaşacağım.

 

Bugüne kadar aklımı, ruhumu, itikadımı yalnız ve yalnız Allah'a (C.C.) teslim etmiş birisiyim.Ancak görülen o ki sadece şahsıma değil başka masum ve onurlu insanlara karşı da iftiralar kusan bu cibilliyetsiz, bu ahlâk yoksunu, bu meçhul mihrakların kirli bir planın, hesaplaşmanın ve kalkışmanın peşinde oldukları aşikârdır. Yüce Allah, bunlara fırsat vermesin. Rabbim bizleri bu kifayetsiz muhterislerin tüm batıl hesaplarından korusun.

 

Hangi zor şartlar altında olursa olsun, kim ne derse, ne ederse etsin; bu cennet vatanın milyonlarca onurlu evladından biri olarak ülkemiz, milletimiz ve güzide teşkilatımız için gece-gündüz demeden çalışmaya, ter akıtmaya ve üretmeye devam edeceğim.

 

Dün bazı internet sitelerinde çıkan görevden alındığım haberleri de gerçeği yansıtmamaktadır.


Selam ve dua ile...


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Alt bölge tayinine başvuracak ve başvuramayacak sağlık personelleri şu şekilde açıklanmıştır. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatlarında görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personeli başvurabilir. Ancak, Bakanlık ve bağlı kuruluşlarının merkez teşkilatlarından taşra teşkilatlarına, taşra teşkilatlarından merkez teşkilatlarına yapılacak atamalar ve görevlendirmeler ile eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapan eğitim görevlisi, başasistan ve asistanları başvuramaz.
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
2018 yılında ve daha sonraki yıllarda yapılacak sağlık personeli atamasında ebe alımlarının artacağı Sağlık Bakanı'nın şu ifadeleriyle ortaya çıkmıştır. Sağlık Bakanı Demircan, "Ebe sayımızı artıracağız. Türkiye işi normal zemine çekmiş olur. Eskiden bunu mahalle ebeleri yapıyordu. Onların yerine tecrübeli, eğitim görmüş, hastane ortamında doğum yaptıracak ebelerimizin sayısını artıracağız." dedi.
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ  HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU - Doğumla ilgili mazereti nedeniyle göreve başlayamayacak durumda olanlar, bu durumlarını 14.11.2017 tarihi mesai bitimine kadar tabip raporuyla belgelendirmeleri kaydıyla, doğumla ilgili mazeretlerinin sona erdiği tarihten itibaren beş iş günü içerisinde göreve başlatılabilecektir.
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
2018 yılında kaç sağlık personeli atanacak, sağlık personeli ataması 2018'de olacak mı? Sağlık atamasıyla ilgili yapılan açıklamalar ve daha fazlası haberimizde. Sağlık personeli atama haberini beklerken müjde Başbakan'dan geldi. 2018 bütçesine göre kaç sağlıkçı atanacak detaylar...
 İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?