Bu haber 18 Ağustos 2016 18:08:30 Tarihinde eklenmiştir.

Sağlık Sen Genel Sekreteri Fatih Seyran hakkında çıkan asılsız haberler hakkında açıklama yaptı.

Önce ahlak,önce maneviyat,önce allah korkusu

  

 
Sonundan konuşayım: Vatanına, milletine, ülkesine, bayrağına âşık her onurlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi benim için de FETÖ (ve elebaşısı FETO); nefret ettiğim, lanetlediğim, hain ve aşağılık olarak gördüğüm bir terör örgütüdür.

 

Tam 11 yıl önce üyesi olduğum ve 3 yıl sonrasında istifa ettiğim (ancak halen anlamsız bir şekilde kayıtlarda olduğu iddiasıyla ilişkilendirilen) ve dahi tam 8 yıldır ikamet etmediğim Bursa'da olan, 8 yıldır sokağından bile geçmediğim bir dernekle irtibatlandırıldığımı öğrenmiş bulunmaktayım.

 

Ayrıldığım günden sonra hiç bir aidatını ödemediğim ve bugüne kadar gerçekleştirildiğini öğrendiğim 4 genel kurulundan hiçbirisine katılmadığım halde (tüzük gereği 2 genel kurula katılmayan üyelikten çıkarılır hükmüne rağmen) söz konusu derneğin kayıtlarından ancak 2014 yılında düşürüldüğümü öğrendiğim, bunca süre üyeliğimin düşürülmemesi nedeni ile dernek yönetimi hakkında da ayrıca suç duyurusunda bulundum. Buna rağmen, en az FETÖ kadar ahlâksız, en az FETÖ kadar hain, en az FETÖ kadar kirli bir kumpasla oluşturulmaya çalışılan bir algı yönetimi ile şahsıma yönelik aşağılık iftiralara karşı her türlü hukuki girişimi başlattığımın ve bu işin sonuna kadar da takipçisi olacağımın bilinmesini isterim.

 

Halen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olduğum halde; hakkımda ne idari, ne adli bir soruşturma ve hatta açığa alınma gibi bir durum da söz konusu değilken bu alçakça tezviratları yapan ve yayanlarla Yüce Türk Adaleti önünde hesaplaşacağım.

 

Bugüne kadar aklımı, ruhumu, itikadımı yalnız ve yalnız Allah'a (C.C.) teslim etmiş birisiyim.Ancak görülen o ki sadece şahsıma değil başka masum ve onurlu insanlara karşı da iftiralar kusan bu cibilliyetsiz, bu ahlâk yoksunu, bu meçhul mihrakların kirli bir planın, hesaplaşmanın ve kalkışmanın peşinde oldukları aşikârdır. Yüce Allah, bunlara fırsat vermesin. Rabbim bizleri bu kifayetsiz muhterislerin tüm batıl hesaplarından korusun.

 

Hangi zor şartlar altında olursa olsun, kim ne derse, ne ederse etsin; bu cennet vatanın milyonlarca onurlu evladından biri olarak ülkemiz, milletimiz ve güzide teşkilatımız için gece-gündüz demeden çalışmaya, ter akıtmaya ve üretmeye devam edeceğim.

 

Dün bazı internet sitelerinde çıkan görevden alındığım haberleri de gerçeği yansıtmamaktadır.


Selam ve dua ile...Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
 2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri konusu hakkında merak edilenleri yanıtladık. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle güncel sağlık personeli nöbet ücreti, sağlık personeli icap ücreti, uzman doktor nöbet ücreti, hekim nöbet ücreti, hemşire nöbet ücreti, hemşire icap ücreti ne kadar? Sağlık kurumlarında görev yapan personele nöbet ve icap nöbeti görevi verilmesi durumunda, bu görev sürelerinin izin kullandırılmak suretiyle karşılanmayan kısmı için sağlık çalışanlarına ücret ödenmektedir. Sağlık çalışanlarının 2018 Ocak ayı itibariyle alacağı Nöbet ve icap Ücretlerini sizin için hesapladık.
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
4. Toplu sözleşmenin ardından sağlık çalışanlarının merakla beklediği 2018 maaş miktarları ve maaşlara belli oldu. Hemşire maaşı ne kadar, doktor maaşı ne kadar oldu. İşte detaylar…Hükümet ile memur sendikaları anlaştı. En düşük memur maaşı Temmuz 2018’den sonra 2 bin 928 TL’ye, en düşük memur emeklisi maaşı ise 2 bin 13 TL’ye çıkıyor. Maaşta kümülatif artış % 17.5’i buldu.
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
Balıkesir’in Edremit ilçesindeki Şahindere Kanyonu'nda 4 farklı noktada orman yangını çıktı yangın çıktı.
SAĞLIK BAKANI'NDAN  AÇIKLAMALAR
SAĞLIK BAKANI'NDAN AÇIKLAMALAR
Türkiye’nin bir sağlık merkezi olma yolunda ilerlediğini belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, sağlık hizmetlerinde Türkiye’nin dünya ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
Kemik sağlığı üzerine yararları uzun yıllardan beri bilinen D vitamininin eksikliği ve yetersizliği durumunda gençlerde ve yaşlılarda birçok hastalığa neden oluyor.