Maaş Mutemeti
Bu haber 18 Ağustos 2016 18:08:30 Tarihinde eklenmiştir.

Sağlık Sen Genel Sekreteri Fatih Seyran hakkında çıkan asılsız haberler hakkında açıklama yaptı.

Önce ahlak,önce maneviyat,önce allah korkusu

Sağlık Sen Genel Sekreteri Fatih Seyran hakkında çıkan asılsız haberler hakkında açıklama yaptı.

  

 
Sonundan konuşayım: Vatanına, milletine, ülkesine, bayrağına âşık her onurlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi benim için de FETÖ (ve elebaşısı FETO); nefret ettiğim, lanetlediğim, hain ve aşağılık olarak gördüğüm bir terör örgütüdür.

 

Tam 11 yıl önce üyesi olduğum ve 3 yıl sonrasında istifa ettiğim (ancak halen anlamsız bir şekilde kayıtlarda olduğu iddiasıyla ilişkilendirilen) ve dahi tam 8 yıldır ikamet etmediğim Bursa'da olan, 8 yıldır sokağından bile geçmediğim bir dernekle irtibatlandırıldığımı öğrenmiş bulunmaktayım.

 

Ayrıldığım günden sonra hiç bir aidatını ödemediğim ve bugüne kadar gerçekleştirildiğini öğrendiğim 4 genel kurulundan hiçbirisine katılmadığım halde (tüzük gereği 2 genel kurula katılmayan üyelikten çıkarılır hükmüne rağmen) söz konusu derneğin kayıtlarından ancak 2014 yılında düşürüldüğümü öğrendiğim, bunca süre üyeliğimin düşürülmemesi nedeni ile dernek yönetimi hakkında da ayrıca suç duyurusunda bulundum. Buna rağmen, en az FETÖ kadar ahlâksız, en az FETÖ kadar hain, en az FETÖ kadar kirli bir kumpasla oluşturulmaya çalışılan bir algı yönetimi ile şahsıma yönelik aşağılık iftiralara karşı her türlü hukuki girişimi başlattığımın ve bu işin sonuna kadar da takipçisi olacağımın bilinmesini isterim.

 

Halen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olduğum halde; hakkımda ne idari, ne adli bir soruşturma ve hatta açığa alınma gibi bir durum da söz konusu değilken bu alçakça tezviratları yapan ve yayanlarla Yüce Türk Adaleti önünde hesaplaşacağım.

 

Bugüne kadar aklımı, ruhumu, itikadımı yalnız ve yalnız Allah'a (C.C.) teslim etmiş birisiyim.Ancak görülen o ki sadece şahsıma değil başka masum ve onurlu insanlara karşı da iftiralar kusan bu cibilliyetsiz, bu ahlâk yoksunu, bu meçhul mihrakların kirli bir planın, hesaplaşmanın ve kalkışmanın peşinde oldukları aşikârdır. Yüce Allah, bunlara fırsat vermesin. Rabbim bizleri bu kifayetsiz muhterislerin tüm batıl hesaplarından korusun.

 

Hangi zor şartlar altında olursa olsun, kim ne derse, ne ederse etsin; bu cennet vatanın milyonlarca onurlu evladından biri olarak ülkemiz, milletimiz ve güzide teşkilatımız için gece-gündüz demeden çalışmaya, ter akıtmaya ve üretmeye devam edeceğim.

 

Dün bazı internet sitelerinde çıkan görevden alındığım haberleri de gerçeği yansıtmamaktadır.


Selam ve dua ile...

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ  AÇIKLAMALARDA BULUNDU
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, katıldığı "Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" sempozyumunda 15 Temmuz gecesiyle ilgili olarak "Bir gece mücadele, 29 günde bu mücadelenin nöbeti sonuçta bir aylık bir mücadaleden bahsediyoruz. 16 Temmuz ve sabahı gerçekten önemli bir milletin tarihi değiştirecek bir geceydi. Milletimiz ne kadar büyük bir millet olduğunu gösterdi. O gece sağlıkçıların kahramanlığı ve fedakarlığı gerçekten bütün bir tarihimiz boyunca hatırlanmaya değer." dedi.
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
Skandal resimlerin İstanbul Haseki Hastanesi'nde çekilip paylaşıldığı Eren G. hakkında da adli ve idari soruşturma başlatıldığı açıklandı.
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
Sağlık meslek lisesi öğrencilerinin staj ücretleri için Sağlık Bakanlığı'na yapılan şikayetler sonucunda Bakanlık mağduriyetlerin giderilmesi için talimat verdi.
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre geçen yıl acil servislere 111 milyon kişi başvurdu,en fazla başvuru Mart ayında yaşandı.
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
Küçüklüğünden beri futbol oynayan Kadınlar Futbol 1. Lig'de Trabzon İdmanocağı'nda top koşturan bir yandan da çocuklu hayali olan doktorluk için ter döken 18 yaşında ki Bakiye Ecem Altınbaş azmiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.