Memur haberleri, Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personelleri ilgilendiren site

Bu haber 21 Ağustos 2016 05:03:10 Tarihinde eklenmiştir.

ZORLA KAÇIRILMAK İSTENEN KADIN 112 SAĞLIK EKİBİ SAYESİNDE KURTARILDI.

Muğla'ya bağlı Ortaca İlçesi'nde zorla otomobile bindirilip kaçırılmak istenen 25 yaşında ki E.K. 112 acil servis ekibi sayesinde kurtarıldı.

 

 

Öğle saatlerinde yaşanan olayda 25 yaşında ki E.K. Atatürk Bulvarında yürürken iki kişi tarafından yanına yaklaşan otomobile zorla bindirildi.Olayın meydana geldiği yerin yakınlarında bir  lokantada yemek yemekte olan 112 Acil Servis ekibi,olayı polise bildirip aracın peşine düştü.

Sağlık görevlilerin otomobilin gidiş yönü hakkında verdiği bilgiler sayesinde E.K'yi kaçıran iki zanlının bulunduğu 20 V 8280 plakalı araç ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta ki Dalaklı Mahallesi, Dipsiz Mevkii’nde polis tarafından durdurulmak istendi.Polisin kendilerini yakalayacağını anlayan şüpheliler yakınlarda ki mısır tarlasına girerek polisten kaçmaya çalıştılar.

Yaşanan kovalamacanın ardından Denizli’nin Kale ilçesinde marangozluk yapan F.N. ile kendisine yardım eden 17 yaşındaki A.O.A. polis tarafından yakalandı.Kaçırılmak istenen E.K. poliste verdiği ifadede kendisini kaçırmak isteyen F.N. ile yaşadığı ilişkiden iki çocuğu olduğunu ve bir süre önce kendini kaçırmak isteyen şahıstan kaçıp, Ortaca’ya yerleştiğini söylediği öğrenildi.

 

Eşinden bir süre önce ayrıldığı öğrenilen şüpheli F.N. ve A.O.A. poliste ki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edildiler.Sevk edildikler adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.


Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
 2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri
2018 Sağlık Personeli Nöbet ve İcap Ücretleri konusu hakkında merak edilenleri yanıtladık. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle güncel sağlık personeli nöbet ücreti, sağlık personeli icap ücreti, uzman doktor nöbet ücreti, hekim nöbet ücreti, hemşire nöbet ücreti, hemşire icap ücreti ne kadar? Sağlık kurumlarında görev yapan personele nöbet ve icap nöbeti görevi verilmesi durumunda, bu görev sürelerinin izin kullandırılmak suretiyle karşılanmayan kısmı için sağlık çalışanlarına ücret ödenmektedir. Sağlık çalışanlarının 2018 Ocak ayı itibariyle alacağı Nöbet ve icap Ücretlerini sizin için hesapladık.
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
2018 Ocak Sağlık Çalışanlarının Maaşları Belli Oldu
4. Toplu sözleşmenin ardından sağlık çalışanlarının merakla beklediği 2018 maaş miktarları ve maaşlara belli oldu. Hemşire maaşı ne kadar, doktor maaşı ne kadar oldu. İşte detaylar…Hükümet ile memur sendikaları anlaştı. En düşük memur maaşı Temmuz 2018’den sonra 2 bin 928 TL’ye, en düşük memur emeklisi maaşı ise 2 bin 13 TL’ye çıkıyor. Maaşta kümülatif artış % 17.5’i buldu.
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
KAZ DAĞLARI'NDA ORMAN YANGINI
Balıkesir’in Edremit ilçesindeki Şahindere Kanyonu'nda 4 farklı noktada orman yangını çıktı yangın çıktı.
SAĞLIK BAKANI'NDAN  AÇIKLAMALAR
SAĞLIK BAKANI'NDAN AÇIKLAMALAR
Türkiye’nin bir sağlık merkezi olma yolunda ilerlediğini belirten Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, sağlık hizmetlerinde Türkiye’nin dünya ortalamasının üzerinde olduğunu belirtti.
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
GÜNEŞ İLE GELEN SAĞLIK
Kemik sağlığı üzerine yararları uzun yıllardan beri bilinen D vitamininin eksikliği ve yetersizliği durumunda gençlerde ve yaşlılarda birçok hastalığa neden oluyor.