Maaş Mutemeti
Bu haber 21 Ağustos 2016 05:03:10 Tarihinde eklenmiştir.

ZORLA KAÇIRILMAK İSTENEN KADIN 112 SAĞLIK EKİBİ SAYESİNDE KURTARILDI.

Muğla'ya bağlı Ortaca İlçesi'nde zorla otomobile bindirilip kaçırılmak istenen 25 yaşında ki E.K. 112 acil servis ekibi sayesinde kurtarıldı.

ZORLA KAÇIRILMAK İSTENEN KADIN 112 SAĞLIK EKİBİ SAYESİNDE KURTARILDI.

 

 

Öğle saatlerinde yaşanan olayda 25 yaşında ki E.K. Atatürk Bulvarında yürürken iki kişi tarafından yanına yaklaşan otomobile zorla bindirildi.Olayın meydana geldiği yerin yakınlarında bir  lokantada yemek yemekte olan 112 Acil Servis ekibi,olayı polise bildirip aracın peşine düştü.

Sağlık görevlilerin otomobilin gidiş yönü hakkında verdiği bilgiler sayesinde E.K'yi kaçıran iki zanlının bulunduğu 20 V 8280 plakalı araç ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta ki Dalaklı Mahallesi, Dipsiz Mevkii’nde polis tarafından durdurulmak istendi.Polisin kendilerini yakalayacağını anlayan şüpheliler yakınlarda ki mısır tarlasına girerek polisten kaçmaya çalıştılar.

Yaşanan kovalamacanın ardından Denizli’nin Kale ilçesinde marangozluk yapan F.N. ile kendisine yardım eden 17 yaşındaki A.O.A. polis tarafından yakalandı.Kaçırılmak istenen E.K. poliste verdiği ifadede kendisini kaçırmak isteyen F.N. ile yaşadığı ilişkiden iki çocuğu olduğunu ve bir süre önce kendini kaçırmak isteyen şahıstan kaçıp, Ortaca’ya yerleştiğini söylediği öğrenildi.

 

Eşinden bir süre önce ayrıldığı öğrenilen şüpheli F.N. ve A.O.A. poliste ki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edildiler.Sevk edildikler adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap