Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 21 Ağustos 2016 05:03:10 Tarihinde eklenmiştir.

ZORLA KAÇIRILMAK İSTENEN KADIN 112 SAĞLIK EKİBİ SAYESİNDE KURTARILDI.

Muğla'ya bağlı Ortaca İlçesi'nde zorla otomobile bindirilip kaçırılmak istenen 25 yaşında ki E.K. 112 acil servis ekibi sayesinde kurtarıldı.

 

 

Öğle saatlerinde yaşanan olayda 25 yaşında ki E.K. Atatürk Bulvarında yürürken iki kişi tarafından yanına yaklaşan otomobile zorla bindirildi.Olayın meydana geldiği yerin yakınlarında bir  lokantada yemek yemekte olan 112 Acil Servis ekibi,olayı polise bildirip aracın peşine düştü.

Sağlık görevlilerin otomobilin gidiş yönü hakkında verdiği bilgiler sayesinde E.K'yi kaçıran iki zanlının bulunduğu 20 V 8280 plakalı araç ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta ki Dalaklı Mahallesi, Dipsiz Mevkii’nde polis tarafından durdurulmak istendi.Polisin kendilerini yakalayacağını anlayan şüpheliler yakınlarda ki mısır tarlasına girerek polisten kaçmaya çalıştılar.

Yaşanan kovalamacanın ardından Denizli’nin Kale ilçesinde marangozluk yapan F.N. ile kendisine yardım eden 17 yaşındaki A.O.A. polis tarafından yakalandı.Kaçırılmak istenen E.K. poliste verdiği ifadede kendisini kaçırmak isteyen F.N. ile yaşadığı ilişkiden iki çocuğu olduğunu ve bir süre önce kendini kaçırmak isteyen şahıstan kaçıp, Ortaca’ya yerleştiğini söylediği öğrenildi.

 

Eşinden bir süre önce ayrıldığı öğrenilen şüpheli F.N. ve A.O.A. poliste ki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edildiler.Sevk edildikler adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Sağlık Personeli Alt Bölge Tayinini Ne Zaman Nasıl Yapar?
Alt bölge tayinine başvuracak ve başvuramayacak sağlık personelleri şu şekilde açıklanmıştır. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatlarında görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personeli başvurabilir. Ancak, Bakanlık ve bağlı kuruluşlarının merkez teşkilatlarından taşra teşkilatlarına, taşra teşkilatlarından merkez teşkilatlarına yapılacak atamalar ve görevlendirmeler ile eğitim ve araştırma hastanelerinde görev yapan eğitim görevlisi, başasistan ve asistanları başvuramaz.
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
Sağlık Atamasında EBE Alımı Artacak
2018 yılında ve daha sonraki yıllarda yapılacak sağlık personeli atamasında ebe alımlarının artacağı Sağlık Bakanı'nın şu ifadeleriyle ortaya çıkmıştır. Sağlık Bakanı Demircan, "Ebe sayımızı artıracağız. Türkiye işi normal zemine çekmiş olur. Eskiden bunu mahalle ebeleri yapıyordu. Onların yerine tecrübeli, eğitim görmüş, hastane ortamında doğum yaptıracak ebelerimizin sayısını artıracağız." dedi.
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ  HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU
KPSS–2017/5 GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DUYURU - Doğumla ilgili mazereti nedeniyle göreve başlayamayacak durumda olanlar, bu durumlarını 14.11.2017 tarihi mesai bitimine kadar tabip raporuyla belgelendirmeleri kaydıyla, doğumla ilgili mazeretlerinin sona erdiği tarihten itibaren beş iş günü içerisinde göreve başlatılabilecektir.
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
Sağlık Atama Sayısı 2018 Belli Oldu
2018 yılında kaç sağlık personeli atanacak, sağlık personeli ataması 2018'de olacak mı? Sağlık atamasıyla ilgili yapılan açıklamalar ve daha fazlası haberimizde. Sağlık personeli atama haberini beklerken müjde Başbakan'dan geldi. 2018 bütçesine göre kaç sağlıkçı atanacak detaylar...
 İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?
İl Sağlık Müdürlüğü personelinin sürekli görev yolluğu ödemeleri hangi tertipten ödenmelidir?