Maaş Mutemeti
Bu haber 17 Ağustos 2016 11:21:46 Tarihinde eklenmiştir.

KAVGANIN ORTASINDA KALAN 112 SAĞLIK EKİBİ KARAKOLA KAÇTI

Şanlıurfa'da çıkan kavga sonucu yaralanan şahsa ambulansta müdahale eden sağlık görevlileri karşı gurubun yaralıyı tekrar dövmek istemesi ve sağlık çalışanlarının da bunu engellemeye çalışmaları nedeniyle saldırıya uğradı.

KAVGANIN ORTASINDA KALAN 112 SAĞLIK EKİBİ KARAKOLA KAÇTI

 

 

Şanlıurfa'nı Alsancak Mahallesinde gerçekleşen olayda komşular arasında çıkan kavga sonucu yaralanan 1 kişiyi almak için giden olay yerine giden 112 ekibi kavga eden kişiler tarafından darp edildi.

 

İddiaya göre,kavga sırasında darp edilen kişiyi ambulansa alan 112 sağlık görevlilerinden, kavga edenlerden bazıları yaralıyı alıp tekrar darp etmek istedi.Ancak ambulansta ki yaralıyı sağlık ekibi vermedi.Yaralıyı alamayan grup sağlık görevlilerine saldırdı. Sağlık görevlilerini saldırganların elinden olay yerinde bulunan polisler havaya ateş ederek kurtarmaya çalıştı. Yaklaşık 20 kişi tarafından saldırıya uğrayan ambulans  şoförü Kadir yolcu,feci şekilde dövüldü.Saldırı nedeniyle ambulans şoförü Kadir Yolcu, yanındaki iki bayan sağlık görevlisiyle birlikte olay yerinin yakınındaki Sarayönü Polis Merkezi’ne sığındı.

 

Ambulansla Polis Merkezine kadar gelen ambulans şoförü, aldığı darbeler nedeniyle fenalaşıp kusmaya başladı. Arkadaşlarının müdahalesinden sonra ancak kendine gelebilen ambulans şoförü, polis merkezinde bir süre koruma altında tutulduktan sonra yine aynı ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Diğer yaralı ise olay yerine çağrılan başka bir ambulansla Mehmet Akif İnaneğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


Kavgayla ilgili yapılan soruşturma devam ediyor.

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Sağlık Bakanlığı
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ  AÇIKLAMALARDA BULUNDU
SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, katıldığı "Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" sempozyumunda 15 Temmuz gecesiyle ilgili olarak "Bir gece mücadele, 29 günde bu mücadelenin nöbeti sonuçta bir aylık bir mücadaleden bahsediyoruz. 16 Temmuz ve sabahı gerçekten önemli bir milletin tarihi değiştirecek bir geceydi. Milletimiz ne kadar büyük bir millet olduğunu gösterdi. O gece sağlıkçıların kahramanlığı ve fedakarlığı gerçekten bütün bir tarihimiz boyunca hatırlanmaya değer." dedi.
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
SKANDAL RESİMLERİN PAYLAŞILDIĞI HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI
Skandal resimlerin İstanbul Haseki Hastanesi'nde çekilip paylaşıldığı Eren G. hakkında da adli ve idari soruşturma başlatıldığı açıklandı.
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
SAĞLIK MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN STAJ ÜCRETİ MAĞDURİYETLERİ GİDERİLECEK
Sağlık meslek lisesi öğrencilerinin staj ücretleri için Sağlık Bakanlığı'na yapılan şikayetler sonucunda Bakanlık mağduriyetlerin giderilmesi için talimat verdi.
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
GEÇEN YIL ACİL SERVİSLERE 111 MİLYON BAŞVURU YAPILDI
Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre geçen yıl acil servislere 111 milyon kişi başvurdu,en fazla başvuru Mart ayında yaşandı.
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
YEŞİL SAHALARA ADINI YAZDIRAN DOKTOR ADAYI
Küçüklüğünden beri futbol oynayan Kadınlar Futbol 1. Lig'de Trabzon İdmanocağı'nda top koşturan bir yandan da çocuklu hayali olan doktorluk için ter döken 18 yaşında ki Bakiye Ecem Altınbaş azmiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.