Maaş Mutemeti
Bu haber 18 Ağustos 2016 22:51:28 Tarihinde eklenmiştir.

FETÖ'NÜN ANTALYA SAĞLIK İMAMI DOKTOR TUTUKLANDI

Darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalarda FETÖ terör örgütünün Antalya "Sağlık imamı" olduğu ortaya çıkan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli doktor M.E'de gözaltına alındı.

FETÖ'NÜN ANTALYA SAĞLIK İMAMI DOKTOR TUTUKLANDI

Polis ekipleri FETÖ terör örgütünün Antalya'da 'sağlık imamı' olduğu belirtilen Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli doktor M.E'yi de gözaltına aldı.

Antalya emniyet müdürlüğü tarafından Fetö terör örgütüne karşı yürütülen soruşturmalar da,Antalya emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri,Antalya  merkez ve Kemer İlçesi'nde düzenledikleri operasyonda, FETÖ ile bağlantılı oldukları tespit edilen başmühendis, mühendis ve teknikerden oluşan 3 Akdeniz EDAŞ görevlisini gözaltına aldı.


4 şüpheli, parmak izi ve kimlik tespitinin ardından sorguları yapılmak üzere Antalya emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap