Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 17 Ağustos 2016 04:22:49 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK ALANINDA LİSANS TAMAMLAMA KAYIT İŞLEMLER VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

2016-2017 eğitim-öğretim yılında “Sağlık Alanında Lisans Tamamlama” kapsamında kayıt yaptıracak öğrencilerimizin kesin kayıt işlemleri,

2016-2017 eğitim-öğretim yılında  “Sağlık Alanında Lisans Tamamlama” kapsamında kayıt yaptıracak öğrencilerimizin kesin kayıt işlemleri, fakülteler tarafından2016-2017 Sağlık Alanında Lisans Tamamlama fakültelerin belirttiği Yeni Kayıt Kılavuzu’nda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.

 

Kayıt işlemlerinin hatasız ve süratle gerçekleştirilmesi için bu kılavuzun dikkatle incelenmesi ve istenilenlerin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Konu ile ilgili her türlü açıklama ve duyuru fakültenin sayfasından dikkatle takip edilmesi gerekmektedir. Biz de aşağıda nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazdık;• 2016 Sağlık Alanında Lisans Tamamlama Programlarına, Sağlık Alanında Ön lisans  diplomasını 19.11.2014 tarihinde ve ya tarihinden önce mezun olmak

 

Ön lisans mezuniyet not ortalamalarının doğru bir şekilde girildiğinden emin olmak,

 (Mezuniyet transkriptinde yer alan notu eksiksiz ve doğru girmiş olmak)

 

• Ön lisans diploması ile başvurdukları programa kazandıkları unvana göre değil, mezun  olunan programa göre başvuru yapmış olmak,

Yerleştirme işlemlerinde adayların beyanı esas alındığından, kayıt sırasında adayların mezuniyet tarihi, diploma ve ön lisans not ortalamaları başvuru yapılan fakülte tarafından kontrol edilerek kayıtları yapılacaktır.

Beyan edilen her bilginin sorumluluğu adaya ait olup, yanlış beyan veren adaylar, başvuru ve yerleştirmeden doğan tüm haklarını kaybetmektedir.

Kayıtlar, 11 – 19 Ağustos 2016 tarihleri arasında bizzat veya posta yolu ile yapılacaktır. Posta yolu ile yapılacak kayıtlarda kayıt evrakının 19 Ağustos 2016 tarihinde postaya verilmiş olması gerekmektedir.  Kayıt evrakını 19 Ağustos 2016 tarihinden sonra postaya veren adayların kayıt işlemleri yapılamayacaktır.

 

Kayıtlar da ise yanınızda bulunması ya da gönderilmesi gereken evraklar aşağıda sıralanmıştır;
 

a) Ön lisans Programı Mezuniyet Belgesi (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin onaylı sureti) Mezuniyet tarihi 19.11.2014 tarihinden önce olmalıdır.

b) Not Döküm Belgesi (Aslı veya kurum onaylı sureti) Üzerinde ön lisans mezuniyet not ortalaması yer almalıdır.

c) Askerlik Durum Belgesi (1994 ve daha önce doğumlu erkek adaylar)

d) Kayıt Formu fakültenin internet adresinden alınacaktır. (Örgün öğretim veya uzaktan eğitim programlarına kayıt yaptıracak adaylardan Ön Kayıt Bilgi Formu istenilmemektedir.)

e) Vesikalık Fotoğraf 

 

Murat Ekinci
NEÜ Sağlık Yönetimi

muratekinci@mail.com.tr

 

LİSANS TAMAMLAMA İLE İLGİLİ DİĞER KONULARIMIZDAN HABERDAR OLUP İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap