Maaş Mutemeti
Bu haber 16 Ağustos 2016 07:21:17 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK-SEN' DE FETÖ KAPSAMINDA AÇIĞA ALINAN SENDİKA BAŞKANLARI

Kamuda FETÖ terör örgütü temizliği Sağlık-Sen'ede sıçradı

SAĞLIK-SEN' DE FETÖ KAPSAMINDA AÇIĞA ALINAN SENDİKA BAŞKANLARI

Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, görevden uzaklaştırıldı.

Alınan bilgiye göre, FETÖ ile mücadele kapsamında söz konusu terör örgütüyle ilgisi olduğu değerlendirilen kamu çalışanlarına yönelik soruşturma çerçevesinde Sağlık-SenGaziantep Şube Başkanı ve Doktor Ersin Arslan Devlet Hastanesinde görevli Mehmet Ali Arayıcı açığa alındı.

Arayıcı hakkında idari soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Kaynak:Haberler.Com

 

Ordu sağlık sen başkanı’nın ifadesi alındı!


Ordu Sağlık Sen Şube Başkanı Bilal İnanlı FETÖ/PDY soruşturması kapsamında ifadesi alınarak serbest bırakıldı.
Edinilen bilgiye göre Ordu Sağlık Sen şube Başkanı Bilal İnanlı gözaltına alınarak ifadesine başvuruldu.
Bilal İnanlı’nın daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. 


Kaynak:akasyam.com

 


Sağlık Sen Başkanı ve eşi açığa alındı


Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Kerem Özgüler ve eşi Kuruçeşme’de bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’da çalışan Mehtap Özgüler OHAL uygulaması kapsamında FETÖ ile bağlantıları olduğu gerekçesi ile açığa alındı.

Kaynak:kocaeliport.com

 

 

Niğde'de Fetö Operasyonunda 21 Kişi Gözaltına Alındı

Niğde’de Fethullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında aralarında banka müdürü, doktor ve iş adamlarının bulunduğu 21 kişi gözaltına alındı.

 

Edinilen bilgiye göre; Niğde Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma kapsamında "terör örgütüne üye olmak ve finans sağlamak" suçlamasıyla 21 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Niğde Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi (TEM) ekipleri, Bank Asya Niğde Şube Müdürü İbrahim Tekdemir, Ufuk Sağlık Sen Niğde Şube Başkanı Adnan Bayraktar ile aralarında 2'si doktor, iş adamı ve esnafların bulunduğu 21 kişiyi gözaltına aldı.

Kaynak:Haberler.Com

 

 

Aksaray Sağlık'da görevden alındılar

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında görevden alındılar
 
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında görevden alındılar. Aksaray Sağlık İl Müdür V. Dr. Erol ÇELİK, Aksaray Sağlık Sen Başkanı Rıfat KAYA, ve 2 kişi daha görevden alındı. 

Kaynak:birlikhabergazetesi.com

 

 

 

 

 

 

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap