Maaş Mutemeti
Bu haber 10 Ağustos 2016 23:25:14 Tarihinde eklenmiştir.

Bakan Akdağ, Erzincanlı Vatandaşlarla Demokrasi Nöbetinde Buluştu

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’ı ziyaret etti.

Bakan Akdağ, Erzincanlı Vatandaşlarla Demokrasi Nöbetinde Buluştu

Bakan Akdağ ilk olarak Erzincan Valiliğini, ardından 3. Ordu Komutanlığını, son olarak da Erzincan Belediyesini ziyaret etti. Bakan Akdağ’a Başkan Başsoy tarafından belediye çalışmalarını anlatan brifing sunuldu.

 

‘Cenab-ı Hakk’ın tuzağı, tuzaklarının da üstündedir’

 

Bakan Akdağ, Erzincan'da demokrasi nöbetinin tutulduğu Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlar ile buluştu. Demokrasi nöbetinin 22. gecesinde Erzincan halkı ile bir araya gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve beraberindeki il protokolü halka seslendi.

 

Bakan Akdağ, “17 Aralık'ta, 25 Aralık'ta seçilmiş hükümete, Cumhurbaşkanımıza, devletin nizamına, intizamına kastettiklerini görmüştük. Ama bu kadar hainliği hiçbirimiz beklemiyorduk. Milletinin üstüne, milletinin tankı, uçağı, helikopteri ile ağır silahlarla ateş açacaklarını, böylesine bir şerefsizliği yapacaklarını, dünyada da ahirette de kendilerini rezil edecek böyle bir işe kalkışacaklarını hiçbirimiz düşünememiştik. Hesaplarını kendilerine göre iyi yapmışlardı. Tuzaklarını iyi kurmuşlardı. Ama bilmedikleri bir şey vardı. Bilmiyorlardı ki, Cenab-ı Hakk’ın tuzağı, tuzaklarının da üstündedir.”

 

Yapılan konuşmaların ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti verildi. Ardından İl Müftüsü Yavuz Karabayır tarafından şehitler için dua edildi.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap