Bu haber 01 Ağustos 2016 13:20:23 Tarihinde eklenmiştir.

BAŞBAKAN YARDIMCISI CANİKLİ'DEN AÇIKLAMA ''FETÖ SEMPATİZANI MEMURLARIN''

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, görevden uzaklaştırılan FETÖ sempatizani kamu çalışanı memurlar ile ilgi açıklamaları

Fetö örgütünde yönetici durumda olmayıp sadece sempatizanı olan kamu çalışanı memurlar için ayrı bir statü oluşturup pasifize hale getirebilirz diyen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli açıklamalarına şöyle devam etti.

 

 "Evet, bizim de öncelikle üzerinde durduğumuz konu mağduriyetler. Bu insanların önemli bir bölümü geçimlerini kamudan sağlıyor. Aileleri, masum çocukları var. Örgütün yönetici kademesinde ya da üyesi olduğu tespit edilenleri tasfiye edeceğiz. Yönetici kademede olmayıp sadece sempatizan olanlar da önemli görevlerde kalmayacak ama hayatlarını idame ettirebilmeleri için bir mekanizma kurmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

 

DÜZ MEMURLUK VERİLEBİLİR

 

Bunun için detayların netleşmediğini belirten Canikli, "Kamuda düz memur gibi alt görevde oluşturulacak özel bir kadroyla pasifize edebiliriz. Zarar veremeyecekleri başka bir kadroya yönlendirebiliriz ya da bulundukları görev çok tehlike arz etmiyorsa bir kısmı kalabilir. Düşünün beş yaşında masum bir çocuk var… Babasının ihanetini ona ödetmememiz gerekiyor"Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap