Bu haber 02 Ağustos 2016 22:19:46 Tarihinde eklenmiştir.

OHAL KORDİNASYON KURULU İSİMLERİ TEK TEK İNCELEYECEK

Mağduriyetlerin oluşmaması için çalışmalar titizlikle sürdürülecek.Bakanlıkların yanı sıra OHAL Koordinasyon Kurulu da isimleri tek tek inceleyecek

 

Başbakan Binali Yıldırım'ın 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturmaların "cadı avına" dönüşmemesi için bakanlıklara talimat verdiği belirtildi.

 

Başbakan Binali Yıldırım daha önce yaptığı açıklamalarda, "Asla ve asla vatandaşlarımızdan beklentimiz odur ki teröristlerle; askerlerimizi, subaylarımızı, polislerimiz bir tutmayalım" diyerek kırmızı çizgiyi açıklamıştı.

 

Askerden, yargıdan, emniyetten paralel yapının bütün izleri silinecek. Çalışmalar titizlikle yürütülecek. . Er ve erbaşların verilen emirle görevi yerine getirdiği hatırlatılırken, etnik temizliğe de dikkat edildi.

 

Çapraz sorguya alınacak şüphelilerin eğitimleri, para akışları incelenecek. Eğer örgüt üyeliği kesinleşirse memurluktan atılacaklar.

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap