Maaş Mutemeti
Bu haber 31 Temmuz 2016 10:15:58 Tarihinde eklenmiştir.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, FETÖ SORUŞTURMASINDA AÇIĞA ALINANLARLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

İntikam değil adaletin peşinde olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, FETÖ SORUŞTURMASINDA AÇIĞA ALINANLARLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ soruşturmasında açığa alınan kişilerin sayıları ile ilgili yapılan eleştirilere sert çıkarak devlet kurumlarından paralel yapının tüm uzantılarının  kazınacağını belirterek."Bunlar kanser virüsü gibi. Şimdi bu virüs kazınıyor. Bunların kazınarak tamamen atılması lazım. Bazıları diyor 10 bin kişi attınız, 20 bin kişi attınız. On binlerce kim varsa temizleyeceğiz."dedi

 

İntikam değil adaletin peşinde olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan,OHAL sonrası alınan kararlarla ilgili hukuk yolunun açık olduğunu ve kendisine yönelik hakaret davalarının tümünü bir kereye mahsus olmak üzere geri çektiğini söyledi.

 

Düşman Tek Değil,Düşman Çok

 

Darbecilerden hesap sorarken elbette intikam değil adalet peşinde olacağız.Düşman tek değil,düşman çok.FETÖ,DAEŞ,PKK  gibi terör örgütlerinin başını ezmekte bir tereddüt göstermeyeceğiz.

 

 Polis teşkilatımızın, emniyet teşkilatımızın, aynen o takımın dışındaki polislerimizle, tüm o korucularımızla birlikte bölücü terör örgütüne karşı mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

 

Hukuktan En Küçük Bir Taviz Vermedik

 

Darbe girişimi sürecinde dahi hukuktan en küçük bir taviz vermedik. Attığımız her adım, aldığımız her karar, hayata geçirdiğimiz her uygulama anayasaya, kanunlara uygundur.

 

Meclisimizde, Milli Güvenlik Kurulumuzda, Bakanlar Kurulumuzda, bakanlarımız, bakanlıklarımızla, tüm kurumlarımızla çalışmalarımızı hukuk sınırları içerisinde yürütüyoruz. Yaşanan olağanüstü dönemden kaynaklanan eksikler, hatalar olursa onlar için de hukuk yolu açıktır, açık kalmaya devam edecektir.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap